Bugün

Marje Event Davet Evi Organizasyon'dan Giresun'da Bir İlk

Marje Event Davet Evi Organizasyon, kız isteme, söz, nişan, kına gecesi, doğum günü, mezuniyet ve tüm özel günlerde, Giresun Kalesi, Giresun Adası ve deniz manzaralı yerinde, profesyonel ekibiyle birlikte hizmete girdi.

14 Mayıs 2024 - 17:44
TAKİP ETTAKİP ET

Giresun’da, genç girişimciler Emine Tanrıverdi ve Yasemin Çakır ortaklığında Marje Event Davet Evi Organizasyon firması kuruldu.

Giresun’da bir ilk olma özelliği taşıyan Marje Event Davet Evi Organizasyon; Kız isteme, söz, nişan, kına gecesi, doğum günü, mezuniyet ve tüm özel günlerde en üst seviyede Gedikkaya Mahallesi Ada Sokak No:22/B (Emfa Rezidans) adresinde Giresun halkına hizmet vermeye başladı.

Marje Event Davet Evi Organizasyon; Giresun Adası, Giresun Kalesi ve deniz manzaralı yerinde müşterilerine ve davetlilerine en özel günlerini ölümsüzleştirmek için mükemmel bir imkan sunuyor.

Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören Marje Event Davet Evi Organizasyon, açılışa özel indirimli fiyatlarıyla müşterilerini ağırlıyor.

MARJE EVENT DAVET EVİ ORGANİZASYON

Rezervasyon: 0545 168 07 28

Mehmet Yıldırım
Ipek tekin
1 gün önce

Temmuz ayında anlasmamiz var bu mekanla. Emine hanım saolsun özellikle bizimle cok ilgilendi. Bizim düşünmediğimiz ayrıntıları bile dile getirdi. Cok icime sindi sabırsızlıkla bekliyoruz. Ayrica mekan 10 numara.

Rahime Kudaş
4 gün önce

Asla pişman olmayacağınız bir mekan.Kurucuları da güler yüzlü, tatlı dilli.Manzarası , temizliği, ilgi ve alakasıyla bir sektörde aradığınız her şeyin fazlası burada.Tebrık ediyor , Başarılarının devamını diliyorum .

Esma Kızılkaya
4 gün önce

Harika bir manzarası var, birde hizmet ve kalite mükemmeldi... Gönül rahatlığıyla kendinizi Marje Event e teslim edin, herşey mükemmel başlasın...