Bugün

Sabır taşı çatladı!

Yeşil beyazlı taraftarlar, Giresunspor’un ligde 7 maçtır kazanamaması ve takımın ateş hattının içine düşmesi sebebiyle futbolculara, teknik heyete, başkana ve yönetime tepki seslerini yükseltmeye başladılar

25 Ekim 2022 - 16:51
Güncelleme: 25 Ekim 2022 - 16:55

Giresunspor tesislerinde gergin anlar yaşandı

Süper Lig’de 7 maçtır galip gelemeyen Giresunspor’da, MKE Ankaragücü beraberliğinden sonra zaten dolu olan bardak taştı! Giresunspor taraftarları, aylardır maç kazanamayan oyunculara, teknik heyete ve yönetime tepki gösterdiler. Karşılaşma sonunda Giresunspor Tesislerine giden Kuzey Kale Arkası ve Yokuş Gurubu üyeleri, alınan kötü sonuçlara tepkilerini dile getirirlerken bazı futbolcuların da taraftarlara tepki göstermesi üzerine olaylar çıktığı öğrenildi. Araya diğer oyuncuların ve bazı yöneticilerin girmesiyle olayların daha fazla büyümesinin önüne geçildiği bildirildi. Bu esnada olay yerine gelen Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet’in de taraftarlara yönelik sinkaflı sözler sarf etmesiyle ortamın daha da gerildiği ifade edildi!

“Giresunspor kimsenin babasının çiftliği değildir!”

Konuyla ilgili konuşan Giresunspor taraftarları, yaşanan olayları doğruladılar. Taraftarlar, yaptıkları açıklamada, “Giresunspor kimsenin babasının çiftliği değildir! Bu kulüp biz taraftarların ve tüm Giresunlularındır. Başkanlar, yönetimler, hocalar, oyuncular, kısaca kişiler gelir geçer ama Giresunspor bakidir. Herkes aklını başına alsın. Giresunspor’un göz göre göre yok edilmesine müsaade etmeyeceğiz. Bundan sonra her şey çok daha farklı olacak” ifadelerini kullandılar.