SON DAKİKA

Şenlikoğlu halkın takdirini kazanıyor

Bu haber 16 Kasım 2020 - 10:40 'de eklendi ve 1.029 views kez görüntülendi.

Her fırsatta halkla buluşan Belediye Başkanı Şenlikoğlu, hafta sonunu da vatandaşların istek ve taleplerini yerinde dinleyerek geçirdi. Ziyaret ettiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanan Şenlikoğlu, vatandaşların isteklerinin yerine getirilmesi için gerekli talimatları hemen verdi.

 

“ALLAH BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kavaklar Mahallesi Hopçuk mevkisinde vatandaşlarla buluşan Şenlikoğlu, halktan yoğun ilgi gördü. Belediye başkanını ağırlamaktan çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, yaptıkları açıklamada; “Şehir merkezinde olmamıza rağmen yıllar sonra bir belediye başkanı bizi ziyaret ederek, sorunlarımızı, istek ve taleplerimizi bizden dinledi. Allah belediye başkanımızdan razı olsun, kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.

“BUGÜNE DEĞİL GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ”

Şahsına gösterilen ilgi, alaka ve güvene teşekkür eden Şenlikoğlu, “Kentimizde yapacağımız projelerimizde vatandaşlarımızın görüş ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını, vatandaşlarımızı, ilgili kurum ve kuruluşları bilgilendiriyoruz ve el ele vererek şehrimizin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Sadece bugüne değil geleceğe yatırım yapıyoruz. Biz mahalle ayrımı yapmadan çalışıyoruz. Bugün buraya sizlerin taleplerinizi dinlemeye geldik, isteklerinizi en kısa sürede gidereceğiz” dedi.