GİRESUN’A VİZYON KAZANDIRACAK PROJE « Giresun İleri Gazetesi

SON DAKİKA

GİRESUN’A VİZYON KAZANDIRACAK PROJE

Bu haber 13 Nisan 2021 - 8:20 'de eklendi ve 336 views kez görüntülendi.

Kent Konseyi Başkanı Gürel, Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nun Giresun sahillerini halkın kullanımına açacak olan Plajlar Bölgesi Projesine tam destek verdi, projede emeği geçenlere teşekkür etti

 

GİRESUN’UMUZ PLAJ PROJESİYLE HAK ETTİĞİ DEĞERİ ALDI

Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, yaptığı yazılı açıklamada; “Şehrimizin turizmden aldığı payın artırılması hedefiyle kentin sahip olduğu doğal değerleri ve güzellikleriyle Giresun’umuz plaj projesiyle hak ettiği değeri aldı. Denizle iç içe olan bu proje Giresun’a adeta bir vizyon kazandıracaktır. Plajlar projesi hem yerli hem de yabancı misafirlerimiz için çok güzel, modern bir dinlenme ve denizle buluşma noktası, turizm içinde değer katacağı simgesel bir projedir” dedi.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Gürel, “Denize Kavuşan Giresun sloganıyla plajlar bölgesi projemiz şimdiden güzel şehrimiz Giresunumuza ve tüm halkımıza hayırlı olsun. Bu önemli projede çok büyük emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Bakanımız ve Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Nurettin Canikli’ye, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a, Sayın Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na ve bu projeye destek veren tüm kuruluşlara teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.