SON DAKİKA

CANİKLİ GELİYOR

GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ, SİYASET

Acı haberi geldi

Genel, GÜNDEM

Erken önlem alındı

Genel, GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ

Yeni bir tarih yazmak istiyoruz

Bu haber 07 Kasım 2018 - 11:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Girdiği bütün seçimlerden alnının akıyla çıkan AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, 31 Mart 2019’daki yerel seçimlerden de büyük bir zaferle çıkmak istediklerinin altını çizdi.

 

BÜTÜN BELEDİYELERE TALİPLİYİZ

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde bütün belediyeleri ‘AK’ belediyecilik anlayışına kavuşturmak istediklerini söyledi. Hem AK Parti Genel Merkezi’nde hem de Giresun Teşkilatı’nda yerel seçimler için çok titiz bir çalışma yürütüldüğünü ifade eden Şenlikoğlu, “31 Mart 2019’da yeni bir zafer daha yazmak istiyoruz. İlimizde başta Giresun Belediyesi olmak üzere tüm belediyeleri AK Parti’nin hizmet odaklı belediyecilik anlayışına teslim etmek bizim öncelikli görevimizdir” dedi.

ADAYLARIMIZA EŞİT MESAFEDEYİZ

Başkan Şenlikoğlu, “AK Parti kurulduğu günden bu yana her zaman vatandaşa hizmet odaklı siyaset anlayışıyla aziz halkımızın desteğini arkasına alarak girdiği bütün seçimlerden büyük bir zaferle ayrılmıştır. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, bütün teşkilatlarımızla birlikte 31 Mart 2019’da yeni bir tarih daha yazmak istiyoruz. Biz siyaseti; Halka hizmet yolunda bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bu hizmet yarışında bütün aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz” diye konuştu.