SON DAKİKA

YAVUZKEMAL BELEDİYESİ HARIL HARIL

Bu haber 18 Ocak 2018 - 18:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Giresun’un en önemli turizm merkezlerinden biri olan Yavuzkemal’de başlatılan hizmet atağı, yaz kış demeden aralıksız devam ediyor.

 

Her gün yüzlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Yavuzkemal’de, yeni ham yol yapımı, parke döşemesi, büz ve menfez çalışması, yüksek kesimlerde kar mücadelesi, çevre temizliği, içme suyu hattı yenileme çalışmaları yapılıyor.

Gerçekleştirilen çalışmaları Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal da yakından takip ediyor. Belediye Başkanı Önal, “Yıldızı her geçen gün daha da parlayan, doğal güzellikleri dillere destan Yavuzkemal Beldemizde, halkımıza, beldemize gelen yerli ve yabancı misafirlerimize daha iyi imkanlar sunabilmek için 7 gün 24 saat mesai yapıyoruz. Beldemizin dört bir köşesinde ekiplerimiz aralıksız çalışıyor. Bu çalışmalarımız hız kesmeden sürecek” diye konuştu.

Başkan Önal, “Yavuzkemal’e yapılan her yatırımda Milli Savunma Bakanımız Sayın Nurettin Canikli başta olmak üzere Ak Parti Giresun Milletvekilleri Avukat Sabri Öztürk ile Cemal Öztürk’e, İl ve İlçe Teşkilatları ile İl Özel İdaresi’ne katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca özverili çalışmalarından dolayı da tüm belediye personellerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
free online course
download intex firmware
Download WordPress Themes
free online course