SON DAKİKA

“Yapıcı bir anlayışla çalışıyoruz”

Bu haber 26 Eylül 2019 - 10:34 'de eklendi ve 808 views kez görüntülendi.

Milletvekili Tığlı, ilin sorunlarını yakından takip ettiklerini belirterek, yapıcı bir anlayışla vatandaşın beklentilerini yanıtlamaya özen göstereceklerini dile getirdi.

 

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP İl Başkanı Fikri Bilge, İl Genel Meclisi Üyeleri, Metin Yılmaz, Bahattin Yılıkyılmaz, Mehmet Yılmaz, Türker Salbacak, Tecat Şahin ve Ömer Cebeci ile birlikte, birim müdürleri ve askeri erkanı ziyaret etti.

İlk olarak Tarım İl Müdürlüğünü ziyaret eden Tığlı ve beraberindekiler, Müdür Vekili Ergünal Cömert ile Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Arif Kahya’dan bilgi alarak, fikir alışverişinde bulundular.

Aynı gün İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile de bir araya gelen Tığlı ve İl Genel Meclisi Üyeleri, ardından Alay Komutanlığına yeni atanan Jandarma Albay Muhammet Sevinç ile bir araya geldiler. CHP heyeti, İl Sağlık Müdürü Ahmet Bal’ı da makamında ziyaret ederek, değerlendirmelerde bulundular.

Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit’i de makamında ziyaret eden Tığlı ve beraberindeki heyet, sonrasında Orman Bölge Müdürlüğü görevine geçtiğimiz günlerde atanan Ahmet Güneş ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular.