SON DAKİKA

Düğmeye basıldı!

Genel, GÜNDEM

VERDİĞİMİZ SÖZLERİN ARKASINDAYIZ

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 10:29 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Milletvekili Aydın; “Çok yakın zamanda Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun kamuoyuna seçim vaadi olarak sunduğu birçok projenin hayata geçiyor olduğunu hep birlikte göreceğiz.”

 

BAKAN KURUM İLE PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

AK Parti Giresun Milletvekili Av. Kadir Aydın, Çarşamba günü beraberinde AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Vali Harun Sarıfakıoğulları, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve ilçe belediye başkanları ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Görüşmenin detayları hakkında bir değerlendirmede bulunan Aydın, “Yaptığımız görüşmede Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un kendi bakanlığı ile ilgili ilimizdeki bütün sorunları masaya yatırmış olduk. Çok müspet adımlar atıldı ve pratik faydalar temin edildi. Gerçekten özellikle sayın bakanımıza ilimize olan bu yaklaşımı sebebiyle çok teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇOK OLUMLU İŞBİRLİĞİ ADIMLARI ATILDI

Aydın, “Bu tür ziyaretlerimiz diğer bakanlıklar düzeyinde de devam edecektir. Özetle Giresun merkez belediyemizin seçimlerde konuşulan birçok proje aslında temelde Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızı çok yakından ilgilendiren projelerdir. Bu konuya ilişkin de merkez belediyemizin ihtiyaçları, hedefleri ve vaatleri üzerine yaptığımız geniş çaplı görüşmede de çok olumlu işbirliği adımları attık. Milletimize verdiğimiz sözleri yerine getiriyor ve adım atıyor olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle Cuma akşamı gerçekleşecek olan Kadir Gecemizin milletimize ve memleketimize huzur ve barış getirmesini diliyor, yaklaşan Ramazan Bayramımızın milletimiz için, bütün insanlık için saadetler getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.