SON DAKİKA

ÜMRANİYE ÇANAKÇI DERNEĞİ ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

Bu haber 13 Şubat 2018 - 8:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Giresun Ümraniye Çanakçı Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Cumartesi akşamı canlarını ve kanlarını Aziz Türk Milleti için feda eden Kahraman Şehitlerimizin anısına Vefa Gecesi düzenledi.

Dernek Başkanı Sezer Kadakal ve ekibinin büyük önem verdiği, birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde vatan, bayrak ve Şehitlik konusunda böyle bir duyarlılık gösterilmesi büyük takdir topladı.

Dernek Üyesi Sibel Karagöz, “Sezer Kadakal başkanlığında düzenlenen, Giresun Ümraniye Çanakçı Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği birlik ve beraberlik gecesi değerli isimlerin katılımıyla anlam buldu. Ülkemiz olarak geçirdiğimiz zor dönemler ve alınan Şehit haberleri sebebiyle program akışında değişiklik yapılarak eğlence yerini Mehter Takımı gösterisi, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tasavvuf Müziği’ne bıraktı” ifadelerini kullandı.

Geceye teşrifleriyle anlam katan Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’e, dernek adına plaket takdim edildi. Öztürk, bu anlamlı gecede Giresunlu hemşehrileriyle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk Milletine bir kez daha başsağlığı diledi. Öztürk, “Giresun Ümraniye Çanakçı Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Sezer Kadakal’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı şahsım ve bloğum adına teşekkür ederim. Başkanımıza dernek adına yakışan çalışmalarında başarılar dileyerek, aralarında olmaktan onur duyduğumu belirtmek isterim” dedi.

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download lenevo firmware
Download WordPress Themes
online free course