SON DAKİKA

ŞENLİKOĞLU FARKI

Genel, GÜNDEM

Türker’in açıklamaları tam bir komedi

Bu haber 14 Ocak 2019 - 10:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başer, “CHP’li Türker’in geçmişten gelen gelenekleri ile mensubu olduğu CHP’li Giresun Belediyesi’nin, çalıştırdığı personellerinin emeğinin karşılığını dahi vermekte acze düşen, borç batağı içinde yüzen, yatırım, hizmet ve proje üretmekten yoksun olduğu gerçeklerini unutup, eleştirel ekonomi dersleri vermeye yeltenmesi tam bir komedidir.”

 

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, “Geçtiğimiz günlerde bazı yerel gazetelere konu olan, CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in yapmış olduğu, özellikle iktidarımızın icraatlarını, yönetim biçimini ve ekonomiyi hedef alan demeçlerini hayretle karşıladığımızı beyan etmek isterim” dedi.

Başer, yaptığı açıklamada, “CHP’li İlçe Başkanı, mensubu olduğu partisine tam da yakışır bir tutum sergileyerek, boş laflarla Giresunlu hemşehrilerimizi meşgul etmeye ve kendisini partimiz üzerinden gündemde tutmaya çalıştığını görüyoruz. Bu tutum ve davranışların CHP siyasetinin tezahürü olduğunu unutmamakla birlikte, milletimizin böyle algı oyunlarına kulak dahi asmadığı artık bilinmektedir.

CHP’nin yıllardır yalan ve boş iftira üzerine kurulan ve milletimizin aklıyla alay eden siyasi tavırları, vatandaşlarımızca demokratik yollarla her zaman hesabı kesilmiş, bu anlayışı halkımız defalarca sandığın dibine gömmüştür” diye konuştu.

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in ekonomi üzerinden yaptığı açıklamalara sert tepki gösterdi.

Başar, “Kulakları vardır duymazlar, gözleri vardır görmezler, dilleri vardır gerçekleri söylemezler örneğindeki gibi, CHP’li yöneticilerin bu tavırlarına maalesef milletçe katlanmaya devam etmekteyiz.

Unutulmamalı ki; iktidarlarımız döneminde, hayal bile edilemeyen hizmetler ve icraatlar gerçeğe dönüşmüş, ülkemiz yatırımlarla adeta ayağa kalkmış ve vesayetler dönemi sona ermiştir. Keza IMF kapılarından kurtularak, hatırlamak dahi istemediğimiz anılardan, nerelere gelindiğini aziz milletimiz

çok iyi bilmektedir. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde iktidarımızın başarısı her zaman milletimiz tarafından takdir edilmiştir. Yaşanılan tüm olumsuzluklara ve engellere rağmen iktidarımız, milletimizin refahı için hizmet etmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir.

Bizi eleştiren bu zihniyetin, yönetici oldukları dönemlerde milletimize yaşattıklarını unutmak mümkün değildir. Geçmişten gelen gelenekleri ile mensubu olduğu CHP’li Giresun Belediyesi’nin, çalıştırdığı personellerinin emeğinin karşılığını dahi vermekte acze düşen, borç batağı içinde yüzen, yatırım, hizmet ve proje üretmekten yoksun olduğu gerçeklerini unutup, eleştirel ekonomi dersleri vermeye yeltenmesi ise tam bir komedidir.

Sayın İlçe Başkanına tavsiyemiz, eleştiri yaparken CHP’nin milletimize yaşattığı zulümleri ve Giresun’u yerelde ne hale getirdiklerini bir an bile unutmamasıdır. Kapitalist düzeni merak ediyorsa, kendi siyasi anlayışının icraatlarını ve mazisini araştırmasını öneririz.

Hafıza-i beşer nisyan ile malüldür. Kendi hafızaları silinmiş olabilir ancak, milletimizin hafızası her zaman tazeliğini koruyor. 31 Mart’ta hemşehrilerimizin hangi düzenden kurtulacağı gayet bellidir” ifadelerini kullandı.