SON DAKİKA

Giresun’da turizm zirvesi

Bu haber 19 Eylül 2019 - 10:50 'de eklendi ve 68 views kez görüntülendi.

Giresun’un turizmde daha fazla söz sahibi olabilmesi ve daha fazla pay alabilmesi için başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor

 

2019 DEĞERLENDİRİLDİ, 2020 PLANLANDI

Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen HİSER Projesi’nin 2019 yılı son çeyreğini planlama toplantısı yapıldı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya Giresun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu başkanlık etti. Giresun genelinde faaliyet yürüten restoran, cafe, otel, seyahat acentesi v.b. sektör temsilcilerinin katıldığı toplantıda, 2019 yılı değerlendirmesi ve 2020 planlaması gerçekleştirildi.

GTSO’DAN TURİZMCİLERE TAM DESTEK

Toplantıya proje yararlanıcısı 30 firmanın yanı sıra Giresun’da turizme önemli hizmetler sunan işletmelerde katıldı. Giresun’un doğal ve tarihi güzelliklerini yurt içi ve yurt dışında doğru ve etkili bir şekilde tanıtmak için yapılması gerekenler tespit edildi. GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Oda olarak ellerinden gelen bütün desteği turizmcilere vereceklerini ve ilk aşamada Giresun’un tanıtımını en doğru kanalda aksettirmek için bir şehir web sitesi kurulacağını ifade etti.