SON DAKİKA

“Tüm belediyeleri AK Parti’nin hizmet kervanına katacağız”

Bu haber 04 Aralık 2018 - 11:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, birlik ve beraberlik içerisinden her zamankinden daha fazla çalışarak, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nden alınlarının akıyla çıkacaklarını ifade etti.

BİZİM DERDİMİZ HERKESİ KUCAKLAMAKTIR

AK Parti Giresun Milletvekili Avukat Kadir Aydın, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde hedeflerinin Giresun merkez olmak üzere bütün belediyeleri AK Parti’nin hizmet kervanına dahil etmek olduğunu söyledi. Bu hizmet yolunda bütün aday adaylarına büyük bir özveri düştüğünü kaydeden Aydın, “Geçtiğimiz günlerde genel merkezimiz tarafından Giresun Belediye Başkan Adayımız, mevcut İl Başkanımız Av. Aytekin Şenlikoğlu olarak açıklanmıştı. İlerleyen günlerde de İlçe Belediye Başkan Adaylarımız açıklanacak. Bu süreçte aday adaylığı başvurusunda bulunan birçok değerli arkadaşımız bulunuyor. Bizim derdimiz kimseyi küstürmek değil, bilakis herkesi kucaklamaktır” dedi.

HİÇBİRİMİZ HEPİMİZ KADAR ASLA GÜÇLÜ DEĞİLİZ

Aydın, “Nitekim aday adayları arasından bir kişi aday olarak belirlenecektir. Aday adaylığı süresinde hiçbir arkadaşımız elbette ki birbirinden üstün insanlar değillerdir. Şu gerçeğe biz inanıyoruz ve bu gerçeğe de bütün aday adayları arkadaşlarımızın da inanmasını istiyoruz; ‘Hiçbirimiz hepimiz kadar asla güçlü değiliz’. O yüzdendir ki bizim tek bir amacımız önümüzdeki seçimlerde Giresun merkez başta olmak üzere bütün belediyeleri AK Parti bayrağı altında hizmet kervanına dahil etmektir. 2002 yılından bu yana olduğu gibi milletimizin desteğini yeniden arkamıza alarak AK Parti Belediyeleri ile hizmete devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, “Milletimizin arzusu ve isteği doğrultusunda 1 Nisan sabahı tüm Giresun’u AK Partili belediyeler kervanına dahil edeceğimize olan inancımız tamdır” dedi.

AK Parti Giresun Milletvekili Avukat Kadir Aydın, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri hakkında yaptığı değerlendirmede, “Aday isimlerinin açıklanmasının ardından bütün aday adaylarının partisine ve adayına sahip çıkması gerektiğini kaydetti.

Milletvekili Aydın, “AK Parti’nin hizmet aşkı her zaman olduğu gibi devam etmektedir. Bizler milletimize hizmet edebilmek için bu yola çıkmış neferleriz. Bizler milletimizin hedefleri doğrultusunda hamle yapan insanlarız. Milletimizin arzusu ve isteği doğrultusunda 1 Nisan sabahı tüm Giresun’u AK Partili belediyeler kervanına dahil edeceğimize olan inancımız tamdır” diye konuştu.