SON DAKİKA

Trafik çilesi bitecek

Bu haber 18 Eylül 2019 - 10:39 'de eklendi ve 73 views kez görüntülendi.

Şenlikoğlu; “Trafik sorununu çözmek için hazırladığımız projelerin şehrimize kazandırılmasında desteklerini bizlerden esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Bakanlığımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.”

 

ŞOFÖRLERLE BULUŞTU

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehirdeki trafik sorununun çözümü ve yeni projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunmak üzere dün şoför esnafıyla bir araya geldi. Şehir içi trafiğine uzun vadede çözüm getireceklerini ifade eden Şenlikoğlu, ilin trafik sorununu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ilettiğini hatırlatarak, bu konuda çok ciddi somut adımlar attıklarını yineledi.

ÇALIŞMALARI ANLATTI

Şenlikoğlu, trafik sorununun çözülmesi noktasında sadece şehrin girişinde değil birçok bölgede düzenleme yapılması gerektiğini ifade ederek, “Sazbeyi mevki ile Bulancak Durağı arasında ulaşımın daha da rahatlaması adına çalışmalarımız olacak. Bu bölgede araç parklarının ulaşımı etkilediğini görüyoruz. Belediye olarak bölgedeki kaldırımları küçültüp araçların daha güvenli ulaşım sağlamasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.