TİREBOLUSPOR’DA MAZLUM TOMAK DÖNEMİ « Giresun İleri Gazetesi

SON DAKİKA

İMZALAR ATILDI

Genel, GÜNDEM

TİREBOLUSPOR’DA MAZLUM TOMAK DÖNEMİ

Bu haber 11 Ağustos 2017 - 20:05 'de eklendi ve 198 views kez görüntülendi.

Tireboluspor olağan üstü kongresini gerçekleştirdi.

Olağan üstü kongre kararı alan Tireboluspor’da yapılan kongrede, başkan adayı Mazlum Tomak’ın listesi üyelerden tam destek alarak seçildi.

Tireboluspor’un yeni Başkanı Mazlum Tomak seçimin ardından kısa bir açıklama yaparak; “Görev ve misyonumuzun farkındayız. Bunun bilincinde hareket edeceğiz. Altyapımıza önem vereceğiz, yetiştirdiğimiz oyuncularla, başta Tirebolu olmak üzere ve ülke futboluna katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Bu bir bayrak değişimidir” dedi.

HACIİBRAHİMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Tireboluspor ile başarıdan başarıya koşmuş eski başka Yusuf Hacıibrahimoğlu’na teşekkür eden Tomak, Bizden önce görev almış olan Yusuf Hacıibrahimoğlu nezdinde, yönetim kurulu arkadaşlarımıza Tireboluspor’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kalben teşekkür ediyorum. Tirebolu, Giresun’un köklü bir takımıdır. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla Tireboluspor’u Giresun’da ve bölgemizde en iyi yere taşımak adına var gücümüzle çalışacağız. Bu bayrak değişiminin Tirebolu için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Tireboluspor Kulübü Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Mazlum Tomak (Başkan), Mustafa Kara, Nihat Bektaşoğlu, Selçuk Abanoz, Sedat Pir, Halil Bayrak, Ahmet Durmuşoğlu, Figen İşler, Besim Kadıoğlu.