SON DAKİKA

CANİKLİ GELİYOR

GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ, SİYASET

Acı haberi geldi

Genel, GÜNDEM

Erken önlem alındı

Genel, GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ

Temür yeşil ışık yaktı

Bu haber 22 Ekim 2018 - 16:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Giresun kamuoyunda Ak Parti’den belediye başkanlığı için adı geçen en güçlü isimlerden biri olan Ali Temür; “Siyasetteki bilgi, birikim ve tecrübelerimizi, Ankara’nın ve iktidarımızın imkanlarını, ilimize aktarmaya katkımız olursa bu bizim için büyük bir mutluluk olur” dedi.

 

İLİMİZİN AK PARTİ BELEDİYECELİĞİNE İHTİYACI VAR

Ak Parti Giresun eski Milletvekili Ali Temür, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mesut Erdoğan’a gündemdeki konular hakkında önemli açıklamalar yapan Temür, Mart 2019’da yapılması beklenen yerel seçimlerde Giresun Belediye Başkanlığı’na aday olup olmayacağı yönünde basına ve kamuoyuna yansıyan gelişmelere açıklık getirerek, “Giresun’umuzun belediyecilik anlamındaki durumu herkes gibi bizi de üzüyor, derinden yaralıyor. Artık ilimizin Ak Parti iktidarının hizmet odaklı belediyecilik anlayışından faydalanma zamanı geldi. Ankara’nın ve iktidarımızın imkanlarını ilimize aktarmaya katkımız olursa bu bizim için büyük bir mutluluk olur” dedi.

GİRESUN İÇİN SORUMLULUK ALMAKTAN KAÇMAYIZ

Belediye başkanlığı adaylığına yeşil ışık yakan Temür, “Ak Parti iktidarının hizmet odaklı belediyecilik anlayışından iki dönemdir uzak kalan Giresun Belediyesi’nin durumu ortada. Bizler Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana partimizin hemen hemen her kademesinde görev yaptık. Bu aziz millet bize Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kendisini temsil yetkisi de verdi ve milletvekilliği gibi onurlu bir görev de üstlendik. Giresun’da siyasetin bütün imkanlarını ilimize sağladık, halen de sağlamaya devam ediyoruz. Halkımız bizi, bizde halkımızı çok iyi tanıyoruz. Giresun Belediyesi’nde çok ciddi bir yönetim sıkıntısı var. Bu sıkıntıların aşılması, ilimizin hak ettiği noktaya çok hızlı bir şekilde gelebilmesi için üzerimize düşen bir sorumluluk olursa bu sorumluluğu almaktan kaçmayız. Siyasetteki bilgi, birikim ve tecrübelerimizi ilimizin menfaatine kullanabilmek için göreve hazırız” şeklinde konuştu.