SON DAKİKA

ŞENLİKOĞLU FARKI

Genel, GÜNDEM

Şenlikoğlu; “Hep birlikte başaracağız”

Bu haber 09 Ocak 2019 - 11:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, “İlimiz ile ilgili fikri olan herkese kapımız ve gönlümüz sonuna kadar açık. Giresun’umuz hizmetin ve şehirciliğin en iyisini hak ediyor. Bunu hep birlikte başaracağız” dedi.

 

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Mimarlar Odası’nı ziyaret etti. Şenlikoğlu, Başkan Gökhan Göksu’dan Mimarlar Odası’nın il genelinde yürüttüğü faaliyetler ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

“Her zaman odalarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya gelerek fikirlerini almaya önem gösteriyoruz” diyen Şenlikoğlu, “Giresun’da düşündüğümüz, yapacağımız ve hayata geçirmek istediğimiz birçok çalışmalarımız var. İlimizde her konuda farkındalık yaratmak ve yenilikler getirmek için çalışıyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları ile ne kadar sık bir araya gelir, ne kadar çok fikir alışverişinde bulunursak, şehrimizin geleceğine ait olan çalışmaların o kadar faydalı olacağını düşünüyorum. Giresun’umuz konusunda elimizi taşın altına koyarak, birlikte çalışmaya her zaman devam etmeliyiz” dedi.

AK Parti’nin Türkiye’ye nam salan şehirler inşa etmiş büyük bir hareket olduğunu ifade eden Şenlikoğlu, “Şüphesiz partimiz, belediyecilik konusunda Türkiye’de şehircilik konusunda nam salmış, adeta tecrübe abidesi haline gelmiş ve herkese örnek bir hareket olmuştur. Şehir ve insan birbirinin aynasıdır. Bu yüzden ilimiz ile ilgili fikri olan ve düşünen herkese kapımız ve gönlümüz sonuna kadar açık. İnancımız bir şehrin ortak akılla, katılımcı bir anlayışla yönetilmesi. Çünkü ‘Şehir bir kaptır, içinde yaşayanlar kendi şeklini verir’ bizim tespitimiz budur. Her zaman şehirlerin meselelerinin ve bunların çözüm yollarının hep birlikte enine boyuna tartışılacağı bir ortamdan yanayız” ifadelerini kullandı.