SON DAKİKA

Şenlikoğlu Giresun’un umudu oldu

Bu haber 06 Şubat 2019 - 9:50 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu; “Biz günü kurtarmanın peşinde değil, Giresun’un geleceğini inşa etmenin derdindeyiz.”

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Giresun Belediye Başkan Adayı olarak işaret edilir edilmez sahaya inerek Giresun’u karış karış gezmeye başlayan AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Gönül ve hizmet belediyeciliği sloganıyla çalışmalarına devam eden Şenlikoğlu, 7’den 77’e Giresunlularla kucaklaşarak Giresun için proje ve hayallerini paylaşıyor. 7/24 halkla kucaklaşan Şenlikoğlu, her ziyaret ettiği, her gittiği yerde Giresunluların büyük ilgi ve alakasıyla karşılanıyor.

Şenlikoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Hacısiyam Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlara bir araya geldi. Şenlikoğlu, esnafları tek tek ziyaret edip, hayırlı işler ve bol kazançlı günler diledi. Esnaf ve halkın sıcak, samimi ve içten yakınlığıyla karşılanan Şenlikoğlu, Giresun’da önce gönül belediyeciliği kuracaklarını ifade etti. ‘Giresun Millet Bahçesi’ projesinin Giresun kamuoyunda büyük yankı ve heyecan oluşturduğunu belirten Şenlikoğlu, her hafta dev bir proje açıklamaya devam edeceklerinin altını çizdi. Giresun için ikinci dev projesini önümüzdeki günlerde halkın beğenisine sunacaklarını kaydeden Şenlikoğlu, “Giresun’un bir 5 yıl daha kaybetmeye ne zamanı nede lüksü var. Trafikten otoparka çözüm bekleyen birikmiş sorun var. İnşallah Giresun için hazırladığımız gerçekçi ve yapılabilir projelerle Giresun’u ayağa kaldırarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve modern bir şehir bırakacağız. Biz günü kurtarmanın peşinde değil, Giresun’un geleceğini inşa etmenin derdindeyiz. Hedef vizyon 2018” dedi.