SON DAKİKA

Servis minibüsü devrildi: 6 yaralı 

GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ, YEREL HABERLER

“Seçimi kazanacağımıza inancım tam”

Bu haber 11 Mart 2019 - 10:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şenlikoğlu; “Giresun’umuzda yaşayan insanların hayat kalitesini iyileştirmek için geliyor, Giresun için yakışanı yapıyoruz. Giresun’u tek merkezli değil, çok merkezli, kentsel refahın her mahalleye adil dağıtıldığı bir şehir yapmak için geliyoruz.”

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Çınarlar Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katıldı. Şenlikoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Büyük bir heyecan ile seçim irtibat büromuzun açılışına teşrif eden tüm gönüldaşlara teşekkür ediyorum. Çınarlar Mahallesi 31 Mart seçimlerinde gerekeni yapacak, partimize en güçlü şekilde desteğini gösterecektir. Halkımız ile birlikte mahallemiz için güzel çalışmalar yapacağız. Talep ve isteklerinizi yerine getireceğiz. Giresun’a yakışan hizmetleri yapacağız” dedi.

Şenlikoğlu, “Yeni bir seçimin arifesindeyiz. Artık zaman yaklaşıyor. Hemşerilerimizin destekleriyle bu seçimi kazanacağımıza inancım tam. İnşallah Çınarlar Mahallesi’nden de güçlü bir destek alacağız. Çınarlar 31 Mart seçimlerinde gerekeni yapacak, Cumhur İttifakı’na en güçlü şekilde desteğini gösterecektir. Mahallemiz için düşündüğümüz Zeytinlik Evleri, Kale ve çevre dönüşümü gibi birçok projelerimizi hayata geçireceğiz. Talep ve isteklerinizi de her zaman yerine getireceğiz. Rabbim çalışmalarımızı kolaylaştırsın. Desteklerinizden ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.