SON DAKİKA

REKOR DESTEK TARİHİ YATIRIMLARA DÖNÜŞECEK

Bu haber 26 Haziran 2018 - 11:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, “Allah’a hamdolsun aziz milletimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminde en yüksek oy oranıyla bize destek oldular. Bu tarihi bir rekordur. Üç tane Milletvekilimizi de Meclise gönderdi halkımız. Bu oylar, ivmesi daha da yükselerek ilimize hizmete dönüşmeye devam edecek” dedi.

 

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ak Parti Giresun İl Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nden alınlarının akıyla çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mesut Erdoğan’a çok özel açıklamalar yapan Şenlikoğlu, “Öncelikle bütün milletimize, Giresun’umuza ve bizi önemseyip değer veren seçmenlerimize teşekkür ederim. Teşkilatlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum, bu kısa zaman diliminde yoğun bir fedakarlıkla, ciddi bir çalışma örneği gösterdiler” dedi.

DURMAK YOK HİZMET ETMEYE DEVAM

Şenlikoğlu, “Seçim sürecinin Ramazan ayına denk gelmesine rağmen gece gündüz demeden, saat gözetmeden herkese ulaşmaya çalıştık. 16 yıllık icraatlarımızı anlatmaya çalıştık. Allah’a hamdolsun aziz milletimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminde en yüksek oy oranıyla destek oldular. Bu tarihi bir rekordur aynı zamanda. Bunun yanı sıra halkımızın Giresun’dan 3 tane Milletvekilimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermiş olmaları da ayrıca bizleri mutlu etmiştir. İnşallah bu zamana kadar nasıl fedakarlıklar yapıldıysa, nasıl icraatlara dönüştüyse bu oylar, bundan sonrada ivmesi daha da yükselerek bu oylar, hizmete dönüşmeye devam edecek. Durmak yok yola devam” ifadelerini kullandı.