SON DAKİKA

ORDU VALİSİ 15 TEMMUZ KAHRAMANI VE BU DEVLETİN NAMUSUDUR

Bu haber 13 Haziran 2019 - 11:04 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.

23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı Seçimine sayılı günler kala, CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun skandalları, hakaretleri ve yalanları şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Daha 5-6 ay öncesine kadar hiç kimsenin tanımadığı, 5 yıl Beylikdüzü belediye başkanlığı yapan ama elle tutulur tek bir icraatı olmayan CHP adayı, en son Giresun ve Ordu’yu ziyaret etmiş, burada da bir skandala imza atmıştı. Havalimanlarında kanun gereği VİP kullanım şartları bellidir. Belediye başkanları VİP salonunu kullanamaz. Kaldı ki CHP adayı belediye başkanı bile değilken, yanındaki 14 kişi ile birlikte emrivaki bir şekilde VİP salonunu kullanmak istemiş, kendisine kanun gereği hatırlatma yapan şerefli polislerimize ve 15 Temmuz kahramanı, terörle yaptığı mücadele nedeniyle PKK’nın ölüm listesinde olan Ordu Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a çok iğrenç bir hakarette bulunmuştur. Tüm görüntüler ortadayken artık yalanlarına alıştığımız daha öncede yine kameralar önünde defalarca yalanları ortaya çıkan CHP adayı, “Ben basitlik dedim, cümlem yarım çıktı” diye insan aklıyla alay eden, Türk milletinin aklını küçümseyen komik ve alaycı bir açıklama yapmıştır. İnanılır gibi değildir ki hakkı olmayan bir şeye müsamaha gösterilmedi diye devletin şerefli duruşuyla kendini ispatlamış, hem darbede hem de terörle mücadelede canını ortaya koymuş devletimizin namusu olan Valimize iğrenç bir üslupla yapılan saldırı, CHP adayının yandaşlarınca daha da öteye taşınmıştır.

TERÖR ÖRGÜTLERİ VE YANDAŞLARI SEDDAR YAVUZ’A NEDEN LİNÇ KAMPANYASI BAŞLATTI?

HDP, PKK, FETÖ ve CHP İstanbul adayının yandaşları, Ordu Valimiz Sayın Seddar Yavuz aleyhine gerek sosyal medyada gerekse basında linç kampanyası başlatmış durumdalar. Bu ülke için, bayrak için, ezan için canını ortaya koyan ve terörle canı pahasına mücadele eden bir isimdir Seddar Yavuz! CHP’nin bazı milletvekilleri PKK cenazelerinde ağlaşıp, “SİHA ile neden katliam yapıyorsunuz? Katil devlet! YPG, PYD terör örgütü değildir, PKK’lı olabilir ama piknik yapıyordu niye vuruyorsunuz?” derken ölüm tehditlerine rağmen teröre meydan okuyan bir Validir Seddar Yavuz! Muş Valisi iken canını ortaya koyarak 15 Temmuz hain darbesine halkla, kendisine tabi olan polisimiz ve askerimiz ile dimdik karşı duran kahraman bir Validir Seddar Yavuz! Şimdi anladınız mı CHP adayının ve yandaşlarının Seddar Yavuz nefretini? Şimdi anladınız mı hain FETÖ ve yandaşlarının Seddar Yavuz nefretini? Şimdi anladınız mı PKK ve siyasi yandaşlarının Seddar Yavuz nefretini?

ESAS CHP ADAYI BAS’İT’LİK YAPMIŞTIR!

Kanunsuz bir şeye geçit verilmedi diye hem CHP adayı hem CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun polislerimize ve kahraman Valimiz Seddar Yavuz’a ağır hakaretler etmişlerdir. Kelle koltukta bu vatan için canını ortaya koyan kahraman polislerimize ve valimize “İT” diyen CHP adayı ve hakaret eden Seyit Torun, vatan haini PKK’lılara ve onun siyasi uzantılarına methiyeler düzüyorlar. “Daha Apo’nun heykelini dikeceğiz heykelini!” diyen, onlarca insanımızın ölümünün azmettiricisi, PKK’nın terör örgütü olmadığını savunan ve dağdaki katillerle boy boy resimleri olan, abisi dağ kadrosunda yer alan Demirtaş’a methiyeler düzen CHP İstanbul adayı, kahraman polisimize, Valimize hakaret ediyor ve ettiriyor.

SEDDAR YAVUZ CANINI ORTAYA KOYARKEN ONLAR BRÜKSEL’DEN SÜBLİMİNAL MESAJ VERİYORLARDI

Sayın Seddar Yavuz, CHP adayı darbe akşamı Brüksel’den “Sulh içinde çözülmeli” diye sübliminal mesajlar atarken, CHP genel başkanı bir evde takım elbiseli ve traşlı şekilde kahvesini yudumlayarak darbeyi televizyondan izleyip tankların yanından sıvışırken Seddar Yavuz bakın Valilik önüne yığılan halkına ne demiş; “Sahip çıktığımız şey; bağımsızlığımızdır, şerefimizdir, onurumuzdur, haysiyetimizdir, bayrağımızdır bunu herkes böyle bilsin.” Yine kimileri ATM kuyruğunda para çekmeye çalışır, marketleri yağmalar ve tankları alkışlarken hakaret ettikleri Seddar Yavuz, Özel Harekat Müdürü ve Terör Şube Müdürü; “Valilik Konağını kesinlikle bombalarlar sizin ve ailenizin buradan çıkması lazım” dediklerinde, kahraman Vali bakın ne demiş; “Asla terk etmem. Hepimiz ölebiliriz ama sonuna kadar buradayız.” İşte bu Vali bizim ve devletimizin namusudur, şerefidir, onurudur. Vali Seddar Yavuz sahipsiz değildir, vatansever Türk milletinin korumasındadır.

Hakan Alpaslan
Hakan Alpaslanhakan@giresunileri.com