SON DAKİKA

ŞENLİKOĞLU FARKI

Genel, GÜNDEM

“Memleketimize borcumuzu ödeyeceğiz”

Bu haber 14 Ocak 2019 - 10:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şenlikoğlu, “Hepimiz bu şehirde doğduk, bu memlekette öleceğiz. Memleketimizin sorunlarını görmezden gelemeyiz. Her şey güllük gülistanlık algısı yapmak doğru değil. Giresun’da 31 Mart’tan sonra inşallah tertemiz yeni bir sayfa açacağız” dedi.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, esnaf ve mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Cadde cadde, sokak sokak her yerde Giresunlularla kucaklaşan Şenlikoğlu, hemşerilerinin beklentilerini dinleyerek, hedeflediği belediye hizmetlerini anlatıyor. “Giresun’da günü geçiştirme hizmet anlayışı olmayacak, gelecek nesillere kalıcı eserler bırakacağız” diyen Şenlikoğlu, “Bir yerel yönetimin eğer estetik zevki yoksa o ildeki diğer çalışmaların arzu edilen neticelere ulaşması mümkün değildir. Yine bir şehrin gelişmiş bir mimari anlayışı yoksa o ildeki üst yapının özgün bir ruh ve kimlik yansıtması beklenemez” dedi.

Şenlikoğlu, “İktidarımızın gücünü yerelle birleştirerek, bu şehre kalıcı eserlerle fayda sağlamak istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz var. Hizmet ederken günü geçiştirme, şirin gözükme mantığıyla değil, gelecek nesillerimize fayda sağlayacak imkanlar bırakmak istiyoruz. Hepimiz bu şehirde doğduk, bu memlekette öleceğiz. Memleketimizin sorunlarını görmezden gelemeyiz. Her şey güllük gülistanlık algısı yapmak doğru değil. Yöneticilerin bu şehrin insanına karşı ciddi sorumlukları var. Biz bu bilinçle hareket ediyoruz. Talip olduğumuz işin sorumluluğunu bilerek bu yola çıktık. Giresun’un sorunlarını, sıkıntılarını ve beklentilerini çok iyi bilerek, birlik ve beraberlik için hepimizin hak ettiği şehri ortaya çıkaracağız” diye konuştu.

“31 Mart’tan sonra tertemiz yeni bir sayfa açacağız” diyen Şenlikoğlu, “Hamdolsun partimiz belediyeciliğin dersini verecek tecrübede. Ülkemize yapılan hizmetler ve eserler ortada. AK Belediyecilik Türkiye’de devasa hizmetlere imza atıyorken, maalesef Giresun belediyecilik anlamında bu hizmetlerin avantajını lehine çeviremedi. Artık mazeretler üretip kaybedecek zamanımız yok. En seri şekilde aşamalar halinde şehrimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Giresun’da 31 Mart’tan sonra inşallah tertemiz yeni bir sayfa açacağız” şeklinde konuştu.