SON DAKİKA

MHP ADAYINI GERİ ÇEKTİ

Genel, GÜNDEM, SİYASET

GİRESUN KAZANACAK

GÜNDEM, SİYASET

Görele’nin 101. yıl dönümü

GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ, SİYASET

Mehmetçiklerimize fındık morali

Bu haber 05 Mart 2018 - 9:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tirebolu Ziraat Odası tarafından başlatılan Mehmetçiğe Fındık Kampanyası kapsamında toplanan fındıklar paketlenerek Askerlere ulaştırılmak üzere Suriye sınırına gönderildi.

5 bin paket natürel fındık Tirebolu İlçe Jandarma Komutanlığı’nda araca yüklenerek dualarla uğurlandı. Yapılan duaya Askerlerde “Amin” dedi. Fındık paketlerinin üzerine “Topal Osman Ağa’nın Hüseyin Avni Alpaslan’ın torunları dün olduğu gibi bugünde Mehmetçiğin yanında” yazılarak, Giresun’dan Mehmetçiğe moral desteği gönderildi.

Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman, “Biliyoruz ki, Mehmetçiğimizin, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bu tür kampanyalara ihtiyaçları yok ama bilindiği gibi 42. ve 47. Alay ve Osman Ağa’nın torunları olarak, bizlerde Mehmetçiğimizin yanındayız. Onları unutmadığımızı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, ülkemizin, askerlerimizin yanında olduğumuzu vurgulamak amacıyla böyle bir kampanya düzenlemiş bulunmaktayız. Bu kampanyanın sonucunda da 5 bin paket fındığımızı Mehmetçikle ile buluşturmak üzere yola çıkmış bulunuyoruz” diye konuştu.