KUZEYİN PERİLERİ’NDE KRİTİK HAFTA « Giresun İleri Gazetesi

SON DAKİKA

İMZALAR ATILDI

Genel, GÜNDEM

KUZEYİN PERİLERİ’NDE KRİTİK HAFTA

Bu haber 04 Ağustos 2017 - 21:04 'de eklendi ve 168 views kez görüntülendi.

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ekiplerinden Giresun Üniversitesi’nde yeni sezon çalışmaları başlamadı. Geride kalan sezonda bütçe ve sportif başarı hedeflerinin bir adım uzağında kalan ‘Kuzeyin Perileri’ önümüzdeki sezon 1. Lig hedeflerine ulaşmak için yeni sezon planlaması yapacak. Başantrenör Kürşad Han Dönmez’in sponsor arayışlarını sürdürdüğü kulüpte, henüz yaprak kıpırdamaması endişe yaratıyor. Yeni sezona yeni bir takımla girmeye hazırlanan perilerin, kaptan Mihrace dışında takımı yeniden kuracağı öğrenildi. Önümüzdeki hafta başında transfer çalışmalarına başlayacak Giresun Üniversitesi’nde bombaların ardı ardına patlayacağı öğrenildi.

HEDEFİMİZ DEĞİŞMEDİ

Yeni sezonda 1. Lig hedeflerinin değişmeyeceğini ve şehirde kaybolan Fiskobirlik Kadın Basketbol Takımı ruhunu yeniden canlandırmak istediklerini belirten Giresun Üniversitesi Basketbol Takımları BAaşantrenörü Kürşad Han Dönmez, geride bıraktıkları sezonda çok sayıda problemle uğraştıklarını, gelecek sezon aynı problemleri yaşamamak için adımlarını sağlam atacaklarını kaydetti.

YUSUF BAŞKAN’A TEBRİK VE TEŞEKKÜR

Geride bıraktıkları sezonda Genel Sekreter Yusuf Hacıibrahimoğlu’ndan büyük destek gördüklerinin altını çizen Dönmez, “ 1. Lig kapısından döndüğümüz geçen sezon Rektörümüz sayın Prof. Dr. Cevdet Coşkun dışında destek görememiştik. Teknik heyet ve sporcuların azmi kadar genel sekreterimiz Yusuf Hacıibrahimoğlu’nun da çabasını ve desteğini fazlasıyla gördük. Kendisine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder, Yusuf Başkan’ın ikinci kez ‘baba’ olma sevincini de tebrik ederim” ifadelerini kullandı