KEŞAP’IN ÇALIŞKAN ŞEHREMİNİ « Giresun İleri Gazetesi

SON DAKİKA

İMZALAR ATILDI

Genel, GÜNDEM

KEŞAP’IN ÇALIŞKAN ŞEHREMİNİ

Bu haber 03 Ağustos 2017 - 22:01 'de eklendi ve 159 views kez görüntülendi.

Yaptığı başarılı çalışmalarla Keşap’ı Giresun’un en güzel ilçelerinden biri haline getiren Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “Her gittiğimiz iş yerinde güler yüzle karşılanmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi.

  1. HALKA HİZMET HAKK’A HİZMET ANLAYIŞI

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı başarılı çalışmalarla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Keşap’ın gelişip, güzelleşmesi, ilçe halkının daha modern ve daha iyi şartlarda bir yaşam sürmesi için gecesini gündüzüne katan Emür, bir yandan Keşap’ta yapılan çalışmaları yakından takip ederken diğer taraftan da her fırsatta ilçe halkıyla bir araya geliyor. Vatandaşların dertlerini sıkıntılarını yerinde dinleyen ve bu sorunların çözümü için gerekli talimatları anında veren Başkan Emür, halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak gördüklerini ve bu bilinçle çalıştıklarını söyledi.

KEŞAP BİZİM İÇİN VAZGEÇİLMEZ BİR SEVDADIR

“Keşap bizim için bir sevda, Keşap bizim için gelecek nesillerimize bırakacağımız en büyük miras” diyen Başkan Emür, “İlçemize hizmet etmek bizim boynumuzun borcu. Keşap’ın dört bir köşesinde başlattığımız hizmet seferberliğimiz aralıksız sürüyor. Başlattığımız çalışmalar en kısa sürede tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor. Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Halkımızın taleplerini yerinde tespit ederek, bu istekleri yerine getirmeye devam edeceğiz. Her şey Keşap’ımız için” şeklinde konuştu.