SON DAKİKA

Düğmeye basıldı!

Genel, GÜNDEM

İMAMOĞLU MİLLETİN GÖZÜNE BAKA BAKA YALAN KONUŞUYOR!

Bu haber 11 Haziran 2019 - 13:04 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

 

İYİ Parti ve CHP’nin resmi, HDP ve Saadet Partisi’nin gizli ittifakının, yani sözde Millet İttifakı’nın İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu ve Giresun’u ziyaret etti. Vatan haini PKK elebaşlarının, 15 Temmuz hain darbesinin failleri hain Fetöcü soysuzların, Yunanistan, ABD ve Avrupa ülkelerinin anlamsız şekilde delicesine desteklediği İmamoğlu, Ordu-Giresun Havaalanı’nda bir skandala imza attı.

Hiçbir yasal hakkı olmadığı halde, yasal yeterliliğe sahip olmadığı halde yanındaki 15 kişi ile birlikte VİP salonundan geçmeye çalışan CHP adayı, red cevabı alınca Ordu Valisi’ne çok ağır hakaretler etti. Yine CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, hem Vali’ye hem de devletimizin kelle koltukta görev yapan polislerine ağır hakaretler etti. Bakın tekrar ediyorum. Bu şahsın VIP’i kullanma yetkisi kanunen yok! Yani CHP adayı kanunsuz bir şeyi hakkıymış gibi gösterip, hem de 14 kişi ile birlikte VIP’ten geçmeye çalışıyor. Yasaları hatırlatınca yanındakilerle birlikte polise mukavemet gösteriyorlar, Vali ve polise hakaret ediyorlar.

HANİ SEVGİ PITIRCIĞI, HERKESİ KUCAKLAYAN GÜLEN ADAM!

Ekrem İmamoğlu daha 5 ay öncesine kadar hiç kimsenin doğru dürüst tanımadığı bir insan. HDP, İYİ Parti aday çıkarmayınca, tüm terör örgütlerinin destekçisi HDP ve yandaşlarının oyuyla binde bir bir oy farkla seçimi kazandı! Ama sonra yapılan usulsüzlükler ortaya çıkınca 14-15 bin geriye geldi. Yapılan itirazlar sonucu sandık tutanak çizelgelerinin kayıp olduğu, bazı yerlerde imzasız olduğu, bazı yerlerde oyların olmadığı, tutanaklara yanlış oyların yazıldığı vs. gibi nedenlerle seçim iptal edildi.

Hem 31 Mart öncesi hem de çalınan oylar nedeniyle mazbatası elinden alındıktan sonra belli çevrelerde CHP adayı günümüzün Atatürk’ü diye yutturulmaya başlandı! Hiçbir başarısı olmayan, elle tutulacak tek bir hizmeti sayılmayan ve çok gizemli bir geçmişi olan CHP adayının gerçek yüzü her geçen gün ortaya çıkmaya başladı. Serveti hakkında gizlilik kararı aldıran, Yunan basınının; “Bir Yunanlı İstanbul’u fethetti” manşetine cevap dahi veremeyen, tüm hain örgütlerin bizzat açıklamalarla destek verdiği ve destek istediği, kameralar önünde olan şeyleri daha sonra insanlarla alay eder gibi yalanlayan, kendisini eleştiren bir genç esnafla tartışmaya girip el kol hareketiyle yanağına tokat atan, havaalanında hakkı olmadığı halde VIP’ten geçmeye çalışan, sonra da devletin Valisine “İt” diyen bir isimden bahsediyoruz.

HER HAREKETİ GİZEMLİ VE ŞAİBELİ!

Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerine imza atan; köprüler, duble yollar, havaalanlarının mimarı olan Binalı Yıldırım’a karşı, 5 yıl Beylikdüzü belediye başkanlığı yapmış ve sadece Makaryos heykeli ile anılan, ilçede “Beton Ekrem” diye anılan biri isim adeta kahramanlaştırılmaya çalışılıyor. Her hareketi gizemli ve şaibeli! Bu adam geliyor ve bizim memleketimizde kanunsuz bir nedenle devletin Valisi’ne “Söyleyin Valinize itlik yaptı” diyecek kadar ayağa düşen bir hakaret yapıyor. Böyle bir insana dünyanın en stratejik

illerinden biri teslim edilir mi? Yunan gazetelerinin; “Bir Yunanlı İstanbul’u fethetti” manşetine; “Ben Türküm kardeşim ne Yunan’ı” diyemeyen, “Kahrolsun PKK, Kahrolsun Fetö” diyemeyen bir isimden bahsediyoruz! Binali Yıldırım gibi Başbakanlık, Bakanlık ve Meclis Bakanlığı yaparak Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerine imza atan bir isimle 5 ay önce kimsenin tanımadığı ve hiçbir icraatı olmayan CHP adayını aynı kefeye koymak bile Sayın Yıldırım’a hakaret sayılır!

GİRESUNLU GURBETÇİLERİMİZ TOPAL OSMAN AĞA’YA HAKARET EDENLERLE YOL YÜRÜYENLERE CEVAP VERECEKTİR

Giresunlu gurbetçilerimiz, vatan, bayrak ve ezan düşmanı olan tüm kesimlerin, terör örgütlerinin açık açık destek verdiği ve destek istediği, sürekli yalan konuşan, bir terörle mücadele kahramanı Valimize hakkı olmayan bir şey nedeniyle hakaret edebilen CHP adayına geçit vermeyecektir. Giresun Halkı Topal Osman Ağa’ya “Katil” diyen HDP ile yol yürüyenlere prim vermeyecektir. Giresun Halkı, bayrağa, imana, Allah’a, 15 Temmuz şehitlerine hakaretler yağdıran CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun eş başkan gibi başkan olacağı bir sisteme geçit vermeyecektir. Sonuç olarak Giresun halkı ve gurbetçilerimiz; din düşmanlarına, bayrak düşmanlarına, vatan düşmanlarına, ülkemizin ayağa kalkmasını istemeyen tüm egemen güçlere karşı, proje adamı, hizmet adamı milli olan Binali Yıldırım’a destek vererek asil duruşunu ortaya koyacaktır.

Hakan Alpaslan
Hakan Alpaslanhakan@giresunileri.com