SON DAKİKA

Trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı

Genel, İLÇE HABERLERİ

HER ŞEY GİRESUN İÇİN

Bu haber 18 Ocak 2018 - 18:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz, TSO Yönetiminin; Güney Çevre Yolu, Dereli-Şebinkarahisar Yolu, Giresun Limanı, şehir içi trafiğinin rahatlatılması, Giresun’da yapılması planlanan Teknokent’in detayları hakkında ve Ordu-Giresun Havalimanı’ndaki eksiklerin giderilmesi noktasındaki taleplerinin yakın takipçisi olduklarını kaydetti.

 

STK’LAR İLE İSTİŞARELER GELİŞTİRİLECEK

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Yılmaz, böyle bir göreve layık görülmekten dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek, sivil toplum örgütleri ile istişarelerin geliştirileceğini vurguladı.

ÇAKIRMELİKOĞLU ÖNEMLİ KONULARA DEĞİNDİ

GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Güney Çevre Yolu’nun yatırıma dönüştürülmesi, Giresun-Dereli-Şebinkarahisar yolunun iyileştirilmesi, Giresun Limanı’na alternatif bir liman daha yapılması, Emniyet Müdürlüğü ile Valilik arasına bat-çık uygulamasıyla trafiğin rahatlatılmasının gerekliliğine değindi.

TEKNOKENT PROJESİ’NE DESTEK TALEBİ

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu ise, Giresun-Ordu Üniversiteleri ile Giresun ve ordu TSO’larının kurma çalışmalarını yürüttüğü Teknokent Projesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Halilbeyoğlu, bu projenin önemine değinerek destek istedi.

HAVALİMANI’NDA EKSİKLER GİDERİLMELİ

Giresun TSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Aydın da, Ordu-Giresun Havalimanı’nda yaşanan uçuş sayısı başta olmak üzere sisli ve yağışlı havalarda yaşanan iniş-kalkış sorununa dikkat çekti. Ayrıca uçakların yanaşabileceği körük uygulamasının da Ordu-Giresun Limanı’na mutlak projelendirilmesinin önemini belirtti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN