SON DAKİKA

HAYALLER VE GERÇEKLER

Bu haber 02 Ağustos 2018 - 11:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu, yerel seçimlerden önce Giresun halkına söz verip te seçimlerden sonra yerine getirmediği projeler üzerinden sert sözlerle eleştirdi.

 Şenlikoğlu, “CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu tarafından şehrimize vaat edilen Kumyalı Balıkçı Barınağı, Kaleye Asansör, Batlama’daki Yürüyüş Alanları, Malpazarı Bölgesindeki Kapalı Pazar Yeri, Sokakbaşı Kültür Merkezi Projesi, Kaleye Teleferik Projesi ve Nostaljik Tramvay sözü gibi birçok söz havada kalmıştır.”

Şenlikoğlu, “Belediye Başkanı’nın vaat ettiklerinin hesabını vermesi lazım. Ayrıca Giresunlular Günü için toplantı yapılıyor, iktidar partisinden kimse davet edilmiyor. Bu nasıl Giresunluluk anlayışı? Giresun’da bu anlayışın değişmesi lazım… Halkımız her şeyi görüyor ve yerel seçimlerde olaya el koyacaktır.”

 

ŞEHRİMİZE YAKIŞIR HİZMETLER YAPMAYA DEVAM

Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, dün Uygulama Oteli’nde düzenlediği basın toplantısında birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Şenlikoğlu, “24 Haziran seçimlerinde Türkiye’de ve Giresun’umuzda 16’ıncı iktidar yılında halkımızdan her zamanki gibi büyük destek alarak yoluna devam eden AK Partimiz, ülkemizin siyasi tarihinde hizmetleriyle öne çıkmış bir partidir. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gerek Türkiye’de, gerek Dünya’da çok başarılı olarak görülen siyaset tarzı halkımızla birlikte ülkemizi daha büyük hedeflere taşımış ve bundan sonra da taşımaya devam edecektir. Bizler de Giresun’umuzda AK Parti’nin bu ilkeleri etrafında şehrimize yakışır hizmetler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ

İl Başkanı Şenlikoğlu, “Bilindiği üzere ülkemiz yeni bir yerel seçime doğru hızla yaklaşmaktadır. Bu seçimlerde, yerel yöneticilerin çalışmaları halkımız nezdinde değerlendirilecek, halkımızın beklentilerinin karşılanıp karşılanmadığı sandıkta ortaya çıkacaktır. Bizler bu anlamda halkımız tarafından AK Parti’li Başkanlara teslim edilen belediyelerin ve yerel yönetimlerin takibini de yaparak, verilen sözlerin arkasında durmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BAŞKANI GÜNÜ KURTARMA ÇABASINDA

CHP’li Giresun Belediyesi’ni sert sözlerle eleştiren İl Başkanı Şenlikoğlu, “Giresun Belediyemiz ne yazık ki klasik CHP zihniyetinin her zaman ki tavrı ile yönetilmeye devam ediyor. CHP’li Belediye Başkanı seçime çok kısa bir süre kalmasına rağmen vermiş olduğu sözlerle alakalı değerlendirme yapmak yerine, belediyede günü kurtarmaya dönük çalışmalarla zamanını geçirmeye çalışıyor. CHP’li Belediye Başkanı 2014 yerel seçimleri öncesi halkımıza vermiş olduğu sözlerde ‘proje hazır, finansman hazır’ diyerek, halkımızın önüne çıkmış fakat önümüzdeki yerel seçime çok kısa bir süre kalmasına rağmen bu sözlerin yerine gelmediği şehrimizde yaşayan herkes tarafından açıkça görülmektedir” dedi.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
online free course
download lenevo firmware
Free Download WordPress Themes
free online course