SON DAKİKA

ŞENLİKOĞLU FARKI

Genel, GÜNDEM

“Halkımızın emrindeyiz”

Bu haber 04 Ocak 2019 - 11:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, “Biz gücümüzü ve sorumluluğumuzu halkımızdan alıyor, halkımıza hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu uğurda çaba harcarken halkımızın görüş ve önerilerini kendimize rehber ediniyoruz.”

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, 7 gün 24 saatini halkla birlikte geçirmeye devam ediyor. Cadde cadde, sokak sokak Giresun’u gece gündüz karış karış gezen Şenlikoğlu, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor. Gittiği her yerde halkın derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen Şenlikoğlu, son olarak Gedikkaya Mahallesi ve Hacısiyam Mahallesi’nde vatandaşlarla kucaklaştı. Son derece samimi ortamlarda gerçekleşen ziyaretlerde Şenlikoğlu, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını ve isteklerini dinledi. Halkın sorunlarını tek tek not alan Şenlikoğlu, bu sorunların çözümü için ellerinden gelen bütün çabayı göstereceklerinin sözünü verdi.

Giresun halkının AK Parti’ye ve kendilerine duyduğu büyük güveni gördükçe sorumluluklarının her geçen gün daha da arttığına dikkat çeken Şenlikoğlu, “Biz sadece seçim zamanı değil, 7 gün 24 saat halkımızla iç içeyiz. 16 yılı aşkın süre aralıksız iktidar olan AK Parti’nin bir neferi olarak ilk günkü hizmet aşkımızla her zaman halkımızın emrindeyiz. Biz siyaseti halka hizmet yolunda bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Giresun’umuzun da belediyecilik anlamında yatırıma ve hizmete ihtiyacı olduğunu herkes gibi bizlerde çok iyi biliyoruz. Son 10 yılı belediyecilik hizmetleri anlamında eksik kalan ilimizi ayağındaki prangalardan kurtarmak, şehrimizin önünü açmak, geleceğimiz olan çocuklarımıza daha yaşanabilir bir memleket bırakmak istiyoruz. Bu uğurda çaba harcarken halkımızın görüş ve önerilerini kendimize rehber ediniyoruz. Çünkü biz gücümüzü ve sorumluluğumuzu halkımızdan alıyor, halkımıza hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Adil, uzlaşmacı ve kucaklayıcı bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Hangi görüşten olunursa olunsun bu şehrin bir evladı olmanız hizmet etmek için yeterli. Ömrümüzün yettiği yere kadar da ilimize, ülkemize ve halkımıza hizmet etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.