SON DAKİKA

Halka hizmette sınır yok

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 10:48 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nun talimatıyla şehir genelinde başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor.

 

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, belediye ekipleri tarafından mahallelerde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Şehir genelinde yapılan çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini açıklayan Başkan Şenlikoğlu, “Hacısiyam Mahallesi Fatih Caddesi’nde Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde yağan aşırı yağmur sebebiyle mahallemizdeki birikmiş ve ötelenmiş altyapı sorunu gün yüzüne çıkmıştı. Hacısiyam Mahallemizde gerçekleştireceğimiz çalışmalardan sonra alt yapı adına sorun yaşanmasını önlemiş olacağız. Çalışmalar bittikten sonra caddenin yolunu yenileyip tekrardan trafiğe açacağız” dedi.

Başkan Şenlikoğlu, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizde Fevzi Çakmak Mahallesi Necmettin Atik Sokak’ta çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde çalışmalarına başlayan arkadaşlarımız şuanda 100 metrelik yola parke taşı döşediler. Çalışmalar mahallemizin diğer sokaklarıyla devam ediyor. Araç ve yayalarımızın kolay ulaşım sağlamaları adına şehrimizin yollarını daha elverişli hale getireceğiz. Saha çalışmalarına çok önem veriyoruz. Yaz mevsimi boyunca havalarında iyi gitmesi ile birlikte var gücümüzle saha çalışmalarına ağırlık vereceğiz” şeklinde konuştu.