SON DAKİKA

Görele’nin 100 yıllık gururu

Bu haber 13 Şubat 2018 - 9:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Görele düşman işgalinden kurtuluşunun bugün 100. yılını coşkuyla kutlayacak.

 

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Görele’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı olması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Erener, mesajında, “Görele’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılını kutladığımız bugünlerde tüm dünyaya mesajımız barış, sevgi ve kardeşlik olsun” dedi.

Kurtuluş gününün, emperyalizmin Anadolu topraklarından sürüldüğü gün olduğunu ifade eden başkan Erener, “Bu şehrin halkı, ülkemiz işgal altındayken namusunu, toprağını ve bayrağını savunmak için bir direniş destanı yazan, unutulmaz kahramanlıklara imza atan bir halktır. Destansı mücadeleler sonunda bizlere emanet edilen ülkemiz ve milletimizin daha özgür, daha çağdaş, daha demokratik bir yapıya kavuşması için, bizlerin de büyük bir özveri ve gayretle çalışması gerektiği unutulmamalıdır. Ben destansı mücadeleler sonunda bizlere emanet edilen bu toprakları canımız pahasına da olsun koruyacağız. Ben şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Görele’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılını kutladığımız bu günde bütün dünyaya mesajımız, ‘Barış, sevgi ve kardeşliktir” dedi.

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download karbonn firmware
Download Nulled WordPress Themes
free online course