Görele’de görkemli final « Giresun İleri Gazetesi

SON DAKİKA

İMZALAR ATILDI

Genel, GÜNDEM

Görele’de görkemli final

Bu haber 20 Ağustos 2017 - 19:00 'de eklendi ve 152 views kez görüntülendi.

Görele Belediyesi yaz okulu öğrencileri tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen yılsonu sergisi ve gösterisi muhteşem görüntülere sahne oldu.

Minik ellerin kocaman yürekleriyle 2 aylık süre zarfında hazırladıkları resim, heykel, ebru ve taş boyama sanatları Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde halkın beğenisine sunuldu. Miniklerin yaptıkları dans ve koro eşliğinde söyledikleri ilahi ve şarkılar ise izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, programda emeği geçenlere teşekkür ederek, Belediye olarak böylesine farklı bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Görele Belediyesi olarak ilkleri yapmaya, yaşatmaya devam ettiklerini belirten Başkan Erener, “Farklı projelere imza atmaya, ilkleri yapmaya devam ediyoruz. Karadeniz Bölgesinde yapılmayan bir projeye daha imza atarak, öğrencilerimiz için YGS’ye hazırlık kursu açtık. Sizlerin bizlere sunmuş olduğunuz fikirlerinizle farklı projelere imza atmaya devam edeceğiz. Ben yoğun katılımın olduğu ve bu yıl ikincisini düzenlediğimiz yaz okulumuzda emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bir elin nesi var, iki elin sesi var diyoruz” dedi.

Program sonunda Erener, yaz okulu eğitimcilerine plaket takdim ederek, öğrencilere ise katılım belgelerini verdi.