SON DAKİKA

GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Bu haber 23 Eylül 2020 - 8:23 'de eklendi ve 581 views kez görüntülendi.

Bir yandan Giresun’u özlemle beklenen hizmetlere kavuşturabilmek için gecesini gündüzüne katan Belediye Başkanı Şenlikoğlu, diğer taraftan da her fırsatta halkıyla kucaklaşarak örnek bir siyasetçi profili çiziyor

VATANDAŞLAR ÇOK MEMNUN

Göreve geldiği andan itibaren hayata geçirdiği önemli projelerle kısa sürede Giresun’un çehresini değiştiren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bir yandan şehrine hizmet için çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan da her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Şenlikoğlu, sık sık esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek, onların istek ve taleplerini yerinde dinliyor, sorunların çözümü için gerekli talimatları hemen veriyor. Yapılan ziyaretlerden Giresun halkı da oldukça memnun ve mutlu oluyor.

“HALKIMIZ BAŞIMIZIN TACIDIR”

Başkan Şenlikoğlu, son olarak Alparslan Caddesi, Bulancak Durağı, Balıkçı Pazarı, Tabaklar Geçidi, Cemal Gürsel Caddesi ve Malpazarı mevkiindeki işyerlerini gezerek esnafların sorunlarını dinledi, vatandaşlara “hayırlı işler” diledi. Ziyaretlerinde koronavirüs pandemisinin devam ettiğini ve salgının önlenebilmesi için kurallara mutlaka uyulmasını isteyen Şenlikoğlu; ”Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bir yandan vatandaşlarımızın taleplerini alırken, bir yandan da yaptığımız hizmetleri en ince detayına kadar halkımıza anlatıyoruz. İlimize daha güzel hizmetler sunabilmek için ortak akılla çözümler üretiyoruz. Bu şekilde Giresun’umuza en etkili ve en hızlı şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz. Bundan sonrada aynı düşünceyle ilimiz ve halkımız için çalışmaya gece gündüz devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.