SON DAKİKA

AFET CAN ALDI

Genel, GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ

Giresun’un yeni gözdesi SKY WORLD AQUAPARK

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 10:44 'de eklendi ve 182 views kez görüntülendi.

Sky World Eğlence Merkezi, yerli ve yabancı turistlerin, ailesiyle birlikte eğlenceli zaman geçirmek isteyenlerin vazgeçilmezi haline geldi.

GİRESUN’DA İLK VE TEK

Giresun’un ilk ve tek Aquapark’ı; Sky World Eğlence Merkezi, kısa bir süre önce hizmete girdi. Mesut Gülen, Ziver Kozluca ve Dursun Öztürk ortaklığında Uzuncakum Mevki Keşap’ta(Yavuz Kolej karışı) hizmete açılan Sky World Eğlence Merkezi, kısa sürede vatandaşların ilgi odağı oldu. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tesis, ailesiyle birlikte eğlenceli zaman geçirmek isteyenlere her türlü imkanı sağlıyor. 500 kişilik tesisin içerisinde; 400 m2 yetişkin havuzu, 120 m2 çocuk havuzu, 3 adet kaydırak ve plaj da bulunuyor. Her türlü güvenlik önleminin alındığı Sky World Eğlence Merkezi, 7/24 güvenlik kameralarıyla yakından takip ediliyor.

GÜLEN; “YAPILMAYANI YAPMAK İSTEDİK”

Sky World Eğlence Merkezi ortaklarından Mesut Gülen, 500 kişilik tesisin aynı zamanda düğün, nişan, sünnet, konferans ve özel günler için dizayn edildiğini söyledi. Giresun’da yıllardır eksikliği hissedilen bir tesisi hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Gülen, “Bu projeyi hayata geçirirken bu zamana kadar Giresun’da yapılmayanı yapmak istedik. Halkımızın talep ve isteklerine uygun, ailesiyle birlikte eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkesin beklentilerini karşılayalım istedik. Bütün bunların yanı sıra şehrimizin istihdamına da katkı sağlayalım düşüncesiyle yola çıktık. Kısa bir süre önce hizmete açtığımız tesisimize gösterilen ilgi ve alakadan memnunuz. Müşterilerimiz aileleriyle birlikte Sky World Eğlence Merkezi’nde mutlu olduklarında bizlerde mutlu oluyoruz. Bütün halkımızı Sky World Eğlence Merkezi’ne bekliyoruz” şeklinde konuştu. >>Mesut ERDOĞAN