SON DAKİKA

Fındıkta verimi artırma çabası

EKONOMİ, Genel, GÜNDEM

Fı­rın­la­ra Ra­ma­zan De­ne­ti­mi

İLÇE HABERLERİ, YEREL HABERLER

Giresun’un geleceği için tarihi bir adım daha

Bu haber 13 Mart 2019 - 11:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

ERZURUM’DAN ŞENLİKOĞLU’NA TAM DESTEK

Giresun siyasetinin en önemli isimlerinden biri olan MHP eski Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, Giresun’un geleceği için, ilimizin özlemle beklenen hizmetlere kavuşabilmesi için 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’nın Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu’nu desteklediğini açıkladı.

ŞENLİKOĞLU VE ERZURUM’A GÖRKEMLİ KARŞILAMA

Giresun önceki akşam siyaset tarihinde önemli bir güne daha şahitlik etti. Giresun siyasetinin çok sevilen ve Giresunluların desteğiyle MHP’den 25. Dönem Milletvekili seçilen Dr. Orhan Erzurum, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi saffını belirledi. Erzurum, ilimizin geleceği için tarafını hizmet ve gönül belediyeciliğinden yana kullandı. Erzurum, seçimde Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu’nu desteklediğini açıkladı. Erzurum, Şenlikoğlu onuruna çok yoğun katılımın olduğu bir yemek düzenledi. Yemeğe birlikte gelen Şenlikoğlu ve Erzurum, çok yoğun sevgi gösterileriyle ve meşalelerle karşılandı.

MEVZU GİRESUN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR…

“Tek El, Tek Yürek” sloganıyla düzenlenen yemekte konuşan Erzurum, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Bugüne kadar her zaman Giresun’a hizmeti ön planda tuttuğunu ve bu uğurda çalıştığını ifade eden Erzurum, Aytekin Şenlikoğlu ile Giresun’un belediyecilik anlamında özlenen hizmetlere kavuşacağına inandığını ifade ederek, bunun için sonuna kadar kendisinin destekçisi olduğunu kaydetti. Erzurum, Şenlikoğlu’ndan seçildiği takdirde parti rozetini çıkartıp, tüm Giresunluların belediye başkanı olmasını, Giresun gençliğine de sahip çıkmasını istedi ve bunun da sözünü aldı.

ŞENLİKOĞLU; “GİRESUN MUTLU, GİRESUN UMUTLU”

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Orhan Erzurum’un desteğiyle Giresun’un daha mutlu daha umutlu olduğunu söyledi. Hizmet için Giresun’un “Tek El, Tek Yürek” olduğunun altını çizen Şenlikoğlu, “Gençlerimizle, büyüklerimizle Giresun’u konuştuk. Giresunlumuzun dertlerine derman olmak için geliyoruz. Gençlerimize ağabey olmak için geliyoruz. Bizlere göstermiş oldukları destek için Orhan Erzurum’a ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.