GİRESUNSPOR FUTBOL ORDUSUNDA DUR DURAK YOK « Giresun İleri Gazetesi

SON DAKİKA

GİRESUNSPOR FUTBOL ORDUSUNDA DUR DURAK YOK

Bu haber 02 Ağustos 2017 - 20:26 'de eklendi ve 250 views kez görüntülendi.

Giresunspor alt yapı takımları harıl harıl liglere hazırlanmakta. Geleceğin yıldızları arı gibi.

Giresunspor u-21 ve u-19 takımları çalışmalarını etbaşoğlu sahasında sürdürürken, u-17 ve u-16 takımları sabahları U-15-14 takımları ise akşamları 15 Temmuz Spor kompleksinde sabahları çalışmalarına devam ederken U-13 / U-12 ve U-11  takımları ise yine sabahları Gençlik Merkezi sahasında çalışmalarını sürdürmekte.

Önceki gün U-21 ve U-19 takımları etbaşoğlu sahasında günü çift idmanla tamamladı. Sabah kondisyon akşam ise denenmeye gelen oyuncular için çift kale yapıldı. U-21 ve U-19 takımları dünde sabah yaptıkları kuvvet çalışmaları ile idmanla günü bitirdi.

Önceki gün yapılan idmanda U-21 ve U-19 takımlarında denenmeye oyuncu sayısının oldukça fazla olması dikkatlerden kaçmadı. Çift kalede beyaz takım denenmeye gelenlerden oluşurken, daha önce denenmeye gelen bazı oyuncular ise yeşil takımda yer aldı.

Sık sık oyuncu değişikliği yapılan çift kalede mevcut oyunculardan oluşan yeşil takımın denenmeye gelenlere karşı bariz üstünlüğü gözlerden kaçmadı.

Alt yapı teknik adamları denenen oyuncuları göz hapsine aldı. 

Önceki gün akşam etbaşoğlu sahasında yapılan çift kaleyi saha kenarından U-21 teknik adamı Ercan Gezgin  takip ederken, GPP Teknik adamı Hakan Kurt tribünden , alt yapı teknik adamları Caner Akdağ  ve Tuncay Akkaya ile birlikte çift kaleyi izlediler.