GİRESUN’DA TARİHİ GÜN « Giresun İleri Gazetesi

SON DAKİKA

İMZALAR ATILDI

Genel, GÜNDEM

GİRESUN’DA TARİHİ GÜN

Bu haber 08 Ağustos 2017 - 18:41 'de eklendi ve 2.089 views kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın Giresun’da

 

Ak Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Ak Parti Giresun İl Başkanlığı’nın Ağustos Ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, 09.08.2017 Çarşamba günü saat 17.00’da Ayvasıl Liman Restaurant’ta organize edilecek. Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, fındık başta olmak üzere ülke ve dünya gündemine dair çok önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

 

Ak Parti Giresun İl Başkanvekili Kenan Tatlı, Ağustos Ayı Ak Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nın bugün yapılacağını açıkladı.

Tatlı, saat 17.00’da Ayvasıl Liman Restaurant’ta gerçekleştirilecek toplantıyı, Ak Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da onurlandıracağını kaydetti.

Tatlı konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 09.08.2017 Çarşamba günü saat 17.00’da, Ayvasıl Liman Restaurant’ta Ak Parti Giresun Ağustos Ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı yapılacaktır. Toplantıya Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanımız Sayın Nurettin Canikli, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz,  İl ve İlçe Teşkilat Mensuplarımız ve halkımız katılım göstereceklerdir. Toplantıda teşkilat çalışmaları ve gündemdeki konular görüşülecektir. Bu vesile ile Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimize teşriflerini de memnuniyetle tüm kamuoyuna duyururuz” ifadelerini kullandı.