SON DAKİKA

Giresun halkına hayırlı olsun

Bu haber 03 Ekim 2019 - 10:26 'de eklendi ve 895 views kez görüntülendi.

Giresun Belediyesi bünyesinde bakıma muhtaç vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için “Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri Birimi” kurulmasına karar verildi.

 

Giresun Belediyesi Ekim Ayı 1. Meclis Toplantısı Belediye Başkan Vekili Hasan Yılmaz başkanlığında dün belediye meclis salonunda yapıldı. Gündeme alınan 42 maddenin 30’u oy birliği, 2’si ise oy çokluğuyla ilgili komisyonlara havale edilirken, oy çokluğuyla 3, oybirliği 7 madde kabul edildi.

Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nun talimatıyla belediye bünyesinde “Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri Birimi” kurulmasıyla ilgili karar da, belediye meclisinde görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi. Kurulacak olan birimin, bakıma muhtaç olan vatandaşlara bakım ve sağlık hizmeti sunacağı açıklandı.

“HALKIMIZIN DERTLERİNE ÇARE OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Belediye Başkanı Şenlikoğlu tarafından konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada; “Giresun’umuzda sosyal belediyecilik anlayışını geliştirmeye devam ediyoruz. Halkımızın sorunlarına bir nebze olsun çare olmaya çalışıyoruz. Belediye – halk bütünleşmesini daha da artırmak amacıyla kurduğumuz Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri Birimimiz halkımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.