SON DAKİKA

GİRESUN YASTA

Genel, GÜNDEM

GİRESUN EMİN ELLERDE

Bu haber 14 Eylül 2018 - 10:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Giresun’un huzur ve güvenliğinin teminatı olan İl Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit ile İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ın basına ve kamuoyuna yansıyan birlik ve beraberlik içerisindeki omuz omuza görüntüleri, dosta güven düşmana ise korku veriyor.

 

ASKER POLİS OMUZ OMUZA

Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, kısa bir süre önce İl Jandarma Bölge Komutanlığı’na atanan Tuğgeneral Hasan Koçyiğit’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunmuş ve Giresun’daki yeni görevinde başarılar dilemişti. Müdür Aktaş’ın bu jestine Koçyiğit Paşa’dan aynı şekilde güzel bir jestle karşılık geldi. Tuğgeneral Koçyiğit, önceki gün Müdür Aktaş’a makamında iade-i ziyarette bulundu. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, ilimizin huzur ve güvenliği için bu zamana kadar ortaklaşa yapılan ve bundan sonra yine ortaklaşa yapılacak çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

SİZLERE GÜVENİMİZ TAM

İl Jandarma Bölge Komutanı Hasan Koçyiğit Paşa, Giresun’da göreve başladığı günden bu yana çok önemli işlere, ülke çapında ses getiren operasyonlara imza atan İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Müdür Aktaş da, Koçyiğit Paşa’ya teşekkürlerini iletti. Giresun’un huzur ve güvenliğinin en büyük teminatları olan Koçyiğit ve Aktaş’ın birlikte sergiledikleri bu güzel tablo, kamuoyunda; ‘Giresun emin ellerde’ şeklinde yorumlandı. >>Mesut ERDOĞAN