SON DAKİKA

Başkan Şenlikoğlu Ankara’da

Genel, GÜNDEM, SİYASET

Güce’de festival hazırlıkları başladı

İLÇE HABERLERİ, YEREL HABERLER

Geldi; “Göreve hazırım”

Bu haber 23 Ekim 2018 - 10:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yön. Bşk. Yrd. Geldi, “Mülk satan belediyecilik anlayışı yerine; Belediyemizi ve ilimizi zenginleştirecek projeleri hayata geçiren, birleştiren, ayrıştırmayan, her kesimi kucaklayan bir belediyecilik anlayışı ile Giresun’umuzu tüm Karadeniz’in örnek bir şehri yapmak istiyorum.”

 

AK Parti 24. Dönem Giresun Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yön. Bşk. Yrd. Mehmet Geldi, Giresun Belediye Başkanlığı Aday Adayı olduğunu açıkladı. Geldi, dün konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada; “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Giresun Belediye Başkanlığı Seçimlerinde; İlimizin hak ettiği yere gelmesine, yapılamayan yatırımların yapılmasına, istihdam artıcı projelere yol gösterici ve teşvik edici olmaya, arkamızdan gelen yeni nesillere daha ferah daha yeşil bir Giresun bırakabilmek için göreve hazırım” dedi.

Geldi, “Doğruluk ve dürüstlük anlayışıyla; Derdinize derman olmak, gücünüze güç katmak, mesai kavramı gözetmeden gece gündüz koşmak için, Giresun’umuzu mahrum kaldığı hizmet kervanına kavuşturmayı ümit ediyorum. Kırk yıllık siyasi ve teknik tecrübe ve enerjimle ilimize daha fazla değer kazandırmak için; AK Parti Giresun Belediye Başkan Aday Adayı olmak üzere; Tasvibinizi, duanızı ve desteğinizi bekliyorum. Giresun’umuz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.