SON DAKİKA

Fındık bereketi

EKONOMİ, Genel, GÜNDEM

Cezaevine gönderildi

Genel, GÜNDEM

DUROĞLU HEPİMİZİN ORTAK SEVDASI

Bu haber 03 Nisan 2019 - 10:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi ile Duroğlu’nda girdiği seçimde en yakın rakibine yüzde 70 fark atan Halil Çetin Duroğlu halkını tek tek ziyaret ederek kendilerine teşekkür etti.

Duroğlu’nda Pazar esnafını ziyaret eden Halil Çetin, Duroğlu halkına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini sundu. Duroğlu Beldesi’nde Çetin kendisine destek verenleri tek tek ziyaret etti.

Duroğlu hepimizin ortak sevdası diyen Çetin, “Vatandaşlarımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Onlar bana güvenerek sandıkları patlattılar. Karşımızda ki güç ne olursa olsun benimle birlikte o duvarları yıktılar. Önümüzde kimse duramadı duramaz da. Duroğlu’nu birlikte inşa edeceğiz. Sandıkları patlatan bu sevgi seline layık olacağım” dedi.

MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

Duroğlu halkına teşekkürlerini ileten Çetin aynı zaman da Miraç Kandili münasebeti ile halkın kandilini de kutlarken mesajında; “Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı mübarek üç ayların en kutlu gecelerinden bir tanesi olan Miraç Kandiline kavuşmanın hazzı, heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Kutsal günlerimizde yaşanan sevgi, hoşgörü ve paylaşımların, barış, dostluk, kardeşlik duygularına katkı sunması dileğiyle hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam Âleminin mübarek Miraç Kandili’ni kutlar, saygılar sunarım” dedi.