SON DAKİKA

CANİKLİ GELİYOR

GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ, SİYASET

Acı haberi geldi

Genel, GÜNDEM

Erken önlem alındı

Genel, GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ

Doğalgaz müjdesi

Bu haber 06 Kasım 2018 - 12:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz; “Kasım ayı sonunda Teyyaredüzü Mahallesi’ne, yılsonunda Güre, Erikliman ve Gaziler Mahallesi’ne doğalgaz hattının yapımı tamamlanacaktır.”

 

BÜTÜN YATIRIMLARIN YAKIN TAKİPÇİSİYİZ

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, “Söz verdiğimiz gibi ilimiz merkezinde yapılan bütün yatırımları takip ediyoruz. Daha önce takip ettiğimiz gibi Giresun merkezde şehir içi doğalgaz faaliyetlerinde titizlikle takibimiz altında. Öncelikle Teyyaredüzü Mahallesi’ne gaz arzının sağlanması ile ilgili çalışmalar son aşamasında olup Fındık Araştırma Enstitüsü ve Çıtlakkale Mahallesi içerisinde devam etmektedir. Doğalgaz hattının Batlama karayolu geçişi bitmek üzere ve karayolundan sonra Batlama deresi geçişinin de 2 hafta içerisinde tamamlanıp, Kasım ayı sonunda Teyyaredüzü Mahallesi’ne, yılsonunda Güre, Erikliman ve Gaziler Mahallesi’ne doğalgaz hattının yapımı tamamlanacaktır” dedi.

BİZİ ELEŞTİRENLER ENKAZLARINI UNUTMASIN

Yılmaz, “Kendi bahçelerine gösterdikleri özeni, şehrin kimliğini taşıyan sokaklara ve caddelere göstermeyenler, istişareden yoksun iş yapanların eleştirisi ise manidardır. Bizleri eleştiren özellikle son 9,5 yılın Giresun Belediyesi’ni yönetenler, havada kalan vaatleri, ortaya çıkardıkları eserleri ve enkaz yığıntısını unutmaktadır. Bir Büyükşehir Belediyesi ölçeğinde, hatta zaman zaman bazı Büyükşehir Belediyelerinden bile fazla yatırım ve hizmet vermekte olan İl Özel İdaremizi eleştirenler, önce Giresun halkına söz verdikleri; Yeni Mahalle Kapalı Pazar Projesi, Kumyalı Balık Hali Projesi, Sokakbaşı Kültür Merkezi Meydan Projesi, Hacı Hüseyin Dolgu Alanı Projesi gibi söz verdiklerini hayata geçirmeye çalışsın. Çünkü verilen söz yaklaşık 10 yıldır hala havada bekliyor” dedi.