SON DAKİKA
GiresunsporAdana DemirsporAdanasporAltınorduMKE AnkaragücüBalıkesirsporBolusporÇaykur RizesporDenizlisporGazişehir Gaziantep FKGaziantepsporElazığsporİstanbulsporManisasporSamsunsporEskişehirsporÜmraniyesporBŞB Erzurumspor

ÇOTANAKLAR YENİ YUVASINDA

Bu haber 07 Şubat 2020 - 10:57 'de eklendi ve 1.110 views kez görüntülendi.

Çotanakların Başkanı Eren; “Yeni stadımızın en büyük mimarı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli başta olmak üzere yeni çotanak yuvasının yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

Gi­re­suns­por Kulüp Baş­ka­nı Sacit Ali Eren, yö­ne­tim ku­ru­lu üye­le­ri, tek­nik heyet, fut­bol­cu­lar ve kulüp per­so­ne­li ile bir­lik­te ya­pı­mı devam eden yeni stadı in­ce­le­di.
Zi­ya­ret­te stad­yum in­şa­atı hak­kın­da bil­gi­ler alan Baş­kan Eren, sta­dın in­şa­at işi­nin ne­re­dey­se bit­ti­ği­ni be­lir­te­rek, “Sta­dı­mız­da 1 ay için­de çim se­ri­mi­ne baş­la­na­ca­ğı bil­gi­si­ni aldık. Yeni sta­dı­mız in­şal­lah önü­müz­de­ki se­zo­na ye­ti­şecek. Ta­raf­tar­la­rı­mız gibi biz de yeni evi­miz için son de­re­ce he­ye­can­lı­yız. Emeği geçen her­ke­se te­şek­kür ede­riz” ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı.
Zi­ya­re­tin so­nun­da ha­tı­ra fo­toğ­ra­fı çek­ti­ri­lir­ken, stad­yum in­şa­at gö­rev­li­le­ri­ne Tek­nik Di­rek­tör Hakan Kutlu ta­ra­fın­dan Gi­re­suns­por for­ma­sı he­di­ye edil­di.

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig