SON DAKİKA

“CHP ile halk huzura kavuşacak”

Bu haber 10 Ekim 2018 - 10:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, “Türkiye’yi huzura mutluluğa kavuşturacak olan CHP iktidarıdır.”

 

CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker hasta ziyaretleri yaparak vatandaşlar iyi ve kötü günlerinde de yanında olmaya devam ediyor. Türker hastaları tek tek gezerek hal hatır sorarak İstek ve şikayetlerini dinledi.

CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker ana muhalefet partisi olarak denetim görevini aralıksız sürdürdüğünü belirterek sözlerini şöyle sürdürdü, “Partili arkadaşlarımızla birlikte herkese, herkesime ulaşıyor, dertleriyle dertleniyoruz. Halkımız son ekonomik krizle perişan durumda. Bu kriz hayatın her alanında çokça hissediliyor. Vatandaşı canından bezdiriyor. Ziyaretlerimize dün bir yenisini daha ekledik. Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları hastanemizi ziyaret ettik. Değerli Başhekimimizin, doktor ve hemşirelerimizin, tüm sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmalarını gözlemledik. Hastalarımız ve aileleri adına çok mutluluk ve umut veren bir çalışma anlayışı sergiliyorlar. Kutlarım, Giresun halkı adına teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.”

“TEMENNİMİZ KRİZİN BİR AN ÖNCE ÇÖZÜLMESİ”

Türker, “Hastaneden son derece memnunlar. Ancak dövizdeki yükselişle hem ilaç parasın bellerini büktüğünü hem de ilaca ulaşmakta zorlandıklarını ifade ettiler. Ekonomik kriz eğitimden, ulaşıma, gıdadan yakıta, kısacası her alanda ağırlığını gösterdiği gibi kuşkusuz sağlık alanında da kendini hissettiriyor. Temennimiz; Krizin bir an önce çözülmesi, hayatın normale dönmesi, halkımızın huzura kavuşmasıdır.

Görünen o ki; AKP iktidarıyla bu mümkün değildir. Türkiye’yi huzura mutluluğa kavuşturacak olan CHP iktidarıdır. CHP iktidar yolunda en nitelikli kadrolara ve en geçerli projelere sahiptir.” dedi.

 

 

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
download intex firmware
Free Download WordPress Themes
udemy course download free