SON DAKİKA

“ÇALIŞANIN ARKASINDA BEN VARIM”

Bu haber 23 Nisan 2019 - 10:42 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

Başkan Şenlikoğlu; “Emek ve alın terine her zaman saygı duyuyoruz. İşini gereği ile yapan herkesin yanındayım” dedi.

BU ŞEHİR İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, belediyedeki müdürlükleri gezip yapılan çalışmalar hakkında bilgi almaya devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı birimlerde çalışan personelle dün sabah kahvaltıda buluşan Başkan Şenlikoğlu, “Çalışanın arkasında ben varım. Emek ve alın terine her zaman saygı duyuyoruz. İşini gereği ile yapan herkesin yanındayım. Hepinizin bu şehrin gelişmesi için var gücünüzle çalışacağınıza inanıyorum” dedi.

SANAT VE SANATÇI BAŞIMIZIN TACIDIR

Belediye Konservatuvarı ve Şehir Tiyatrosu’nda personellerle toplantı yapan Başkan Şenlikoğlu, “Sanat ve sanatçı bizim her zaman başımızın tacıdır. Yeni dönemde tiyatromuzu ve konservatuvarımızı daha da geliştirip, daha etkin bir hale getireceğiz. Yeteneği olan ve kendini geliştirmek isteyen Giresun çocuklarının her platformda her zaman destekçisi olacağız” şeklinde konuştu.

 ŞEHİDE SAYGI

 Giresun Belediyesi konser etkinliğini erteledi

Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonu sırasında çıkan çatışmada Giresunlu Sözleşmeli Piyade Er Murat Şahin’in şehit olması nedeniyle Giresun Belediyesi’nce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla planlanan konser etkinliği ertelendi. Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Salı akşamı Atatürk Meydanı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sanatçı Simge’nin konser vermesinin planlandığı belirtildi. Açıklamada, Espiye ilçesinde dün son yolculuğuna uğurlanan şehit Şahin’e saygı amacıyla konserin ileri bir tarihe ertelendiği kaydedildi.