SON DAKİKA

Büyük değişim başlıyor

Bu haber 13 Eylül 2019 - 10:56 'de eklendi ve 94 views kez görüntülendi.

Şenlikoğlu, ‘Dış Cephe Giydirme Projesi’nin finansmanının hazır olduğunun müjdesini vererek, “Projemizin uygulanması aşamasında bizlerden desteklerini esirgemeyen ve kaynak sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Bakanlığımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

“BAKANLIK 2 MİLYON TL BÜTÇE AYIRDI”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ‘Dış Cephe Giydirme Projesi’nin hayata geçmesi adına çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Kısa bir süre önce Mimarlar Odası’nda proje hakkında istişarelerde bulunan Şenlikoğlu, dün de İnşaat Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti. Şenlikoğlu, ilk etapta Bulancak Durağı ile Keşap Durağı arasındaki 82 binada uygulanacak projenin teknik aşamasında artık sona gelindiğini açıklayarak, “Projemizin finansmanı için Bakanlık yaklaşık 2 milyon TL bir bütçe ayırdı” dedi.

“ESNAFLARIMIZIN DA GÖRÜŞLERİNİ ALACAĞIZ”

Başkan Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada, “Ayrıca dış cephe giydirme projesinin yanı sıra tek tip tabela ile gölgelik ve çiçeklendirme çalışmaları da yapmayı düşünüyoruz. Plan Proje Müdürlüğümüz ile birlikte hazırladığımız projenin daha da geliştirilmesi ve en güzel şekilde ortaya çıkması adına bu konuda bilgi sahibi teknik donanımlı arkadaşlarımızın da fikirlerini alıyor, onlarla gerekli değerlendirmeleri yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde projeyi uygulayacağımız bölgede faaliyet gösteren esnaf arkadaşlarımızla da bir araya gelip, onlarında düşüncelerini dinleyeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi bu şehri birlikte yönetmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.