SON DAKİKA

Bu gurur MHP’nin

Bu haber 13 Şubat 2018 - 9:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Giresun İl Başkanı Müjdat Öz, Giresun MHP teşkilatının artık kurumsal yönetildiğini ve Giresun teşkilatına olan güvenin Genel Başkan Yardımcıları ve Teşkilat Başkanı’ndan duyulmasının kendileri için onur ve gurur olduğunu söyledi.

Öz, bunun kendilerine daha çok kamçıladığını ve hırslandırdığını belirterek, bundan sonraki çalışmaların daha hırslı ve daha başarılı geçeceğini vurguladı. Öz, MHP olarak önümüzde 18 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan büyük kurultayının tüm dünya ve Türkiye’de ses getirecek şölen havasında geçeceğini belirtti.

Öz, “Giresun Teşkilatı olarak her zaman dik ve kararlı bir şekilde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yanında dik durarak, Genel Merkezin takdirini kazanan Teşkilatımız aynı kararlılıkla desteklerini sürdürecektir. 18 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek büyük kurultaya Giresun Teşkilatı olarak gene büyük bir çıkartma yapmak için çalışmalara başladık” diye konuştu.

Öz, son olarak yapmış olduğu açıklamada, “Suriye’de Zeytin Dalı Harekâtı’nda vermiş olduğumuz Şehit haberlerine çok üzüldük. Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Teşkilatı olarak Şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır, Gazilerimize de acil şifalar dileriz” dedi.

Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download micromax firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course