SON DAKİKA

Fındık bereketi

EKONOMİ, Genel, GÜNDEM

Cezaevine gönderildi

Genel, GÜNDEM

BU GURUR AYTEKİN GEÇGEL’İN

Bu haber 05 Nisan 2019 - 10:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, 31 Mart Seçimleri’nde ilçe belediyeleri arasında en yüksek oy oranıyla yeniden başkanlığa seçildi.

 

İL BİRİNCİSİ OLDU

Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde büyük bir başarıya daha imza attı. Güce halkından yüzde 61.51 oy alarak en yakın rakibine iki katı fark atan Geçgel, ilçe belediyeleri sıralamasında merkez dahil en yüksek oy oranını alan isim oldu. Geçgel, Belediye Meclisi oylarının %54.33’ünü alarak meclis üyeliği sıralamasında da il genelinde birinci oldu.

GEÇGEL TEŞEKKÜR ETTİ

Üst üste ikinci dönem Güce Belediye Başkanı seçilen Aytekin Geçgel, “31 Mart Yerel Seçimleri’nde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, sizlerden aldığımız destekle, işimiz yine hizmet olacaktır. Seçim sonuçlarının ilçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.