SON DAKİKA

“Bu davayı yüceltmeliyiz”

Bu haber 13 Şubat 2018 - 9:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, Şebinkarahisar ve Dereli temaslarında teşkilat mensuplarına birbirinden önemli hatırlatmalarda bulundu.

 AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ilçe ziyaretlerine Şebinkarahisar ve Dereli ilçeleri ile devam etti.

İl Başkanı Şenlikoğlu ziyaretlerine ilk olarak Afrin’de Şehadete erişen Uzman Çavuş Ufuk Aktağ’ın Şebinkarahisar’daki kabristanlığını ziyaret ederek başladı. Şenlikoğlu, daha sonra ilçe başkanı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İl Başkanı Şenlikoğlu, İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile teşkilat çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Şebinkarahisar ziyareti kapsamında İl Başkanı Şenlikoğlu, belediyeyi ziyaret ederek, Belediye Başkanından çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye çalışanları ile bir araya gelerek, çalışmalarda kolaylıklar diledi. Şenlikoğlu, ilçe esnaflarını iş yerlerinde ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinledi.

İl Başkanı Şenlikoğlu, daha sonra baba ocağı Dereli’de ziyaretlerine devam etti. Köy ve mahalle başkanları, ilçe başkanı, ana yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları başkanları ve tüm teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

“BU BİZİM İÇİN BİR GÖREVDİR, İHMALİMİZ VEBALDİR”

Ak Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Şebinkarahisar ve Dereli ilçe ziyaretleri esnasında yaptığı açıklamada, “Alnımızın akıyla çıkmak zorunda olduğumuz 3 önemli sınavımız var. Bundan önce olduğu gibi bugünden 2019 yılına kadar ve sonrası için müthiş bir ruhla ilmek ilmek örülen davamızı heyecanla, dik durarak ve gerektiğinde risk alarak yüceltmeliyiz. Bunun için çalışacağız. Bunun için koşacağız. Bu bizim için bir görevdir, ihmalimiz vebaldir” dedi.

Şenlikoğlu, “Geleceğimiz için, istikbalimiz ve istiklalimiz için, güçlü Türkiye için herkes birbirine ve bu davaya sımsıkı sarılarak sahip çıksın. Çünkü bizim derdimiz bu kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Baki olan bizler değil, işte bu sedadır. 2019 yılında Giresun il ve ilçe teşkilatları olarak yeni rekorlara imza atmalıyız, atmak zorundayız. Lakin burada unutulmaması gereken zorlu bir yılın bizi bekliyor olmasıdır. Bizlerde şuna inanıyoruz ki yenilenen kadrolarıyla ilimiz, ilçelerimiz ve beldelerimizin sandıklardan rekor oylar çıkacağına inanıyoruz. Bu anlamda bugüne kadar teşkilatlarımızda görev yapmış dava arkadaşlarımıza teşekkür ederken, siz teşkilat mensuplarımıza da görevlerinizde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download redmi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=