SON DAKİKA

FKB ALIM SEZONUNU AÇTI

EKONOMİ, Genel, GÜNDEM

“Bizimkisi memleket meselesi”  

Bu haber 08 Şubat 2019 - 10:52 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Batlamalılarla buluşmasında, “Biz sizlerle birlikte bu şehrin geleceğine yön vermek istiyoruz” dedi.

 

BİRLİKTEN HER ZAMAN KUVVET DOĞAR

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Batlamalılar Derneği’nin konuğu oldu. Dernek üyeleri ve Batlama bölgesi muhtarlarının da katıldığı toplantıda konuşan Şenlikoğlu, “Amacımız bireysel değil, güç birliği içerisinde çalışmaktır. Birlikten kuvvet doğar. Bizim derdimiz tüketmek değil üretmek, bizim bu sorumluluğu almamızdaki sebep oyunbozanlık değil, birlik ve beraberlik içinde iş yapmaktır, üretmektir. Bu nedenle halkımızla istişare ediyor, vatandaşlarımızın isteklerine, beklentilerine ve düşüncelerine çok büyük önem veriyoruz. Biz sizlerle birlikte bu şehrin geleceğine yön vermek istiyoruz. Bu yolda da siz değerli halkımızın desteklerinin devamını bekliyoruz” dedi.

BİZİM TEK DERDİMİZ MEMLEKET VE HİZMET

Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bize güvenerek, sizlere hizmet etmemiz, sizlerin beklentilerini, isteklerini ve düşüncelerini yerine getirmemiz için bizi aday gösterdi. Bizde bu güvene layık olmak istiyoruz. Giresun’umuzun geleceği için göreve gelmek istiyoruz. İşte görüyorsunuz, biz halkımızın beklentilerini bilerek, proje açıklayarak vatandaşlarımızın takdirine sunuyoruz. Hamdolsun daha ilk projemizde çok olumlu tepkiler aldık. Bu daha başlangıç, bu hafta sonu ikinci projemizi de sizlerle buluşturacağız. Biz boş vaatlerle değil, gerçek projelerimizle konuşacağız. Biz laf değil hizmet üreteceğiz. Bizim derdimiz bu, bizim derdimiz memleket, bizim derdimiz halkımıza hizmet” şeklinde konuştu.