SON DAKİKA

MHP ADAYINI GERİ ÇEKTİ

Genel, GÜNDEM, SİYASET

GİRESUN KAZANACAK

GÜNDEM, SİYASET

Görele’nin 101. yıl dönümü

GÜNDEM, İLÇE HABERLERİ, SİYASET

“Bizim güvenimiz milletimizedir”

Bu haber 07 Haziran 2018 - 15:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Öztürk, “Türkiye, cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye, AK Parti iktidarı ile gününü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi.”

 

HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ BİZLERE ENERJİ VERİYOR

AK Parti Giresun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Cemal Öztürk, seçim çalışmalarına Güce’de devam etti. İlk olarak partisinin ilçe teşkilatını ziyaret eden Öztürk, burada partililerle bir araya geldi. İlçe merkezinde esnafları gezerek, vatandaşlarla da sohbet eden Öztürk, “Milletimizin ve hemşerilerimizin hizmetkarları olarak sürekli halkımızın arasında olarak onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK Parti’nin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

KAPI KAPI DOLAŞIP VATANDAŞLARIMIZA SARILACAĞIZ

Öztürk, “Türkiye, cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye, AK Parti iktidarı ile gününü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi. 24 Haziran’a kadar kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımıza sarılacağız. Bizim güvenimiz milletimizedir. İnşallah hemşerilerimizin de desteği ile 24 Haziran seçimlerinden alnımızın akıyla çıkacağız. 24 Haziran seçimleri için bizlerden desteğini esirgemeyen Güceli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.